ניקיון לאחר שריפה

ניקיון לאחר שריפה

ניקיון לאחר שריפה הינו שרות שנועד לטפל בכל פגעי השריפה עצמה ונזקי כיבויה. מעבר לפיח שחור, גומי שרוף, עץ מפוייח וריחות השריפה, מתווספים גם נזקי הכיבוי, דוגמת הצפות ונזקיהן או חומרי כיבוי שונים אשר משאירים את חותמם על הריהוט, הרצפות והקירות.

שריפות הינן מאורע עגום וקשה. הוא המצריך בהתאמה טיפול יסודי ומעמיק. ישנן שריפות קלות בהן יש נזק ישיר וקל למקום כתוצאה מהאש, אך נזק רב מתהליך הכיבוי וההשתלטות על האש. עשן, ריחות, מים שהצטברו ועוד. לא עלינו, שריפות קשות שמכלות את רוב המקום, שם יש להשקיע בשיקום מקיף ויסודי אף יותר.

לשם כך אנו ב- Diamond מעמידים לרשותכם שירות ניקיון לאחר שריפה, ובו ניקח את המקום ונחזירו לקדמותו, טרם השריפה. מומלץ להשתמש בשרותי חברה מקצועית לשם מטרה זו, מאחר ובד"כ יש לעשות שימוש בחומרים שונים וחזקים ומכשור ייחודי על מנת להתגבר על נזקי השריפה. גם כאשר מדובר בבתים פרטיים וגם במבני תעשיה ומשרדים.

אנו מצויידים בכל המכשור הרלוונטי וכמובן בכל הרגישות האפשרית כשמדובר באירועים מסוג זה,  נפנה את הציוד \ הריהוט הפגום, ואף נסייע בשיקום כל מה שבתחום ההתמחות שלנו.

כמובן באם נאתר מפגעים בטיחותיים, נתריע על כך ונאמר לכם להזמין בעל מקצוע יעודי כמו חשמלאי שיחליף תשתית שנפגמה, או אינסטלטור שישקם צנרת שנמסה כתוצאה מהבערה. כמובן איננו מבצעים עבודות מסוג זה אלא מתמחים בניקיון בלבד.

השרות כולל ניקוז נוזלי כיבוי, פינוי שטיחים שנשרפו, שיקום טיח וצביעת קירות מפוייחים, ניקוי ריהוט ששרד את האש – שולחנות, כסאות, ארונות, חלונות, תריסים, שאיבת אפר ועוד. הטיפול יכלול הברקת רצפות על מנת שהמקום יחזור למראה חדש וכמובן נעניק טיפול מיוחד לניטרול ריחות השריפה.

small-22X22-diamond ניקוי פנאלים מאפר שריפה
small-22X22-diamond ניקוי תריסים
small-22X22-diamond ניקוי ריהוט
small-22X22-diamond הברקת רצפות
small-22X22-diamond ניקוי מדפים
small-22X22-diamond ניטרול ריחות
small-22X22-diamond הדברה טבעית

small-22X22-diamond נזקי שריפות
small-22X22-diamond נזקי כיבוי שריפות
small-22X22-diamond שטיפת חלונות
small-22X22-diamond ניקוי מעלית
small-22X22-diamond ניקוי מעקות
small-22X22-diamond פינוי נזקי השריפה
small-22X22-diamond ניקוי מים

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

6 + 4 =