ניקוי ספות, כורסאות ומזרנים

ניקוי ספות, כורסאות ומזרנים

ניקוי ספות וריהוט מבוסס בד, דומה מאוד למתרחש בשטיחים. גם ספות וכורסאות מטבען סופחות אליהן מגוון עצום של לכלוכים, כתמים וריחות. בין אם מדובר באבק מן האוויר או לכלוך, ריחות וכתמים שונים. סיבי בדי הספות בד"כ, הינם קצרים. כך שבשונה משטיחים, ההתמודדות ברובה הינה עם אבק, כתמים וריחות אך גם עם צבע דוהה.

שואבי אבק ו\או תכשירי ניקוי שונים אינם מעניקים פתרון מלא עבור הלכלוך שנספג בסיבים ולעיתים ומייצר כתם.

אם אתם נמנים על חבבי חיות הבית, אשר גם הן שוהות על הספות לעיתים קרובות, וגם אם לא, שיערותיהן מתעופפות בקלות ושוקעות לתוך הספות.

ריחות שנספגו בגלל בישולים וטיגונים, גם הם סיבה טובה לניקוי רציני. לעיתים חומרים המיועדים לניקוי רהיטי בד מייצרים נזקים בשל חוסר התאמה אל הלכלוך, וכאשר אלו מתערבבים נוצר "סוג" של חומר חדש ההופך לכתם שיהיה מאוד קשה לטפל בו. גם לסוג הבד ממנו הספה מיוצרת, יש השלכות במקרה זה.

רכשתם ספה משומשת? או לחילופין, עברתם לדירה שכורה עם ריהוט? מאוד נעים יהיה לכם להתיישב על ספות שעברו ניקוי וחיטוי, כך שלמעשה הספות יחודשו. גם לא תחושו שאתם יושבים על "לכלוך של אחרים", וגם במצבים רבים (בהתאם לסוג הבד ומצב הספה) תחושו שהספות ממש כמו חדשות לאחר הניקוי.

אבק וקרדית ההאבק

האבק הינו חלקיקים קטנים בקוטר של כ- 500 מיקרומטר שחלקם מגיע אלינו מבחוץ (תעשיה, רכבים, רוחות ועוד) וחלקם האחר, בעצם הרוב!, נוצר מתושבי הבית עצמו. חלקיקי עור שיבשו ונשרו, סיבי בגדים וכיסויים שנפלו ארצה וכו.

קרדית אבק הבית הינה טפיל מיקרוסקופי, אשר אחראי לרוב האלרגיות מאבק אצל בני אדם. הרגישות הינה בד"כ להפרשות של קרדית האבק אשר ניזונה מקשקשי עור מתים בעיקר. הקרדית חיה בעיקר היכן שמתקיימים תנאי חום ולחות – באיזור החוף והשפלה למשל.

ניתן להשמיד את קרדית האבק בחום של כ-60 מעלות או ע"י הקפאה. אנו נוכל להעניק טיפול הולם עבור הבעיה ולמנוע מכם אלרגיות ותופעות טורדניות רבות אחרות.

אנו ב- Diamond נבצע עבורכם הערכה מקצועית של סוגי הבד, החומר הראוי לטיפול בספה וחשובה לא פחות, הטכניקה המתאימה ביותר עבור ניקוי ספות, על מנת ולהביאה למצב חדיש, נקי ורענן.

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

1 + 10 =