ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות של בתים ומשרדים

ניקיון חדרי מדרגות הינו שרות בעל חשיבות עליונה עבור לקוחות שונים, המעוניינים שהכניסה אל לובי הבניין שלהם תהיה נקיה מאוד, מדיפה ריח טוב, מזמינה וכזאת שתנעים את באי הבניין.

רבים אינם מייחסים חשיבות לחלק בו הם נתקלים יום יום כאשר הם חוזרים מן העבודה או יוצאים מהבית – חדר המדרגות. החלק הבלתי נפרד מכל בנין מגורים או בניין משרדים, בו בכל קומה או יציאה מהמעלית יש חלל בו אנו פוסעים לעבר הבית או המשרד.

כמה מתסכל יכול להיות המעבר בחלל חדר מדרגות מלוכלך ושאינו מריח טוב אל בית שכולו נועם ונקיון, או לחילופין, מעבר בחלל ציבורי של בניין משרדים מלוכלך, לעבר משרד מסודר ונקי, אשר מנעים את שהייתם של העובדים.

ריחות בחדר מדרגות נובעים, בין היתר, כתוצאה מכך שלא כולם מאווררים ויתכן שלשכן טפטף פח הזבל בדרכו להשליך אשפה, או כאשר אורחים שאינם דרים בבניינכם ואינם מקפידים כמוכם פשוט ליכלכו את המעלית או את המדרגות, או שפשוט מישהו נכנס לבניין לאחר שדרך על לכלוך בחוץ.

כל וועד בית בבניין מגורים מבקש להעסיק חברת ניקיון שתבצע ניקוי חדרי מדרגות כהלכתו, כזה שאינו פוסח על הפרטים הקטנים ואינו מותיר אף פרט לא נקי.

אנו ב- Diamond מציעים שרותי נקיון מקיף בחדרי מדרגות של בנייני מגורים. אנו מקפידים בין היתר על מעקה נקי, שכן רבים מניחים עליו ידיים והוא עלול להוות כר נפלא לחידקים. כניסה נקייה ללובי הבניין, מעלית ללא טביעות אצבע, קורי עכביש בפינות החלל, ניטרול ריחות מחדר האשפה, גופי תאורה נקיים, פחים ריקים בחדר המדרגות, ניקוי אבק, הברקת מראות, ידיות דלתות המעלית, וכמובן שטיפה הגונה וקבועה של המרצפות והמעברים השונים.

אנו מקיימים פיקוח מלא על העובדים, על מנת שיבצעו בדיוק את מה שסוכם עם וועד הבית. והכל על מנת שהלובי יהיה כפי שהוא אמור להיות, נעים מזמין ויוקרתי.

ההצעה שלנו תכלול תמיד ניקוי יסודי של כלל המרכיבית בחדר המדרגות:

small-22X22-diamond ניקוי פנאלים מאבק מצטבר
small-22X22-diamond ניקוי פחי אשפה בחדר המדרגות
small-22X22-diamond החלפת שקיות אשפה
small-22X22-diamond הברקת מראות
small-22X22-diamond ניקוי מדפים
small-22X22-diamond ניטרול ריחות
small-22X22-diamond הדברה טבעית

small-22X22-diamond שטיפת רצפות
small-22X22-diamond שטיפת מעברים
small-22X22-diamond שטיפת חלונות
small-22X22-diamond ניקוי מעלית
small-22X22-diamond ניקוי מעקות
small-22X22-diamond ניקוי ידיות פתיחה של המעלית
small-22X22-diamond ניקוי קורי עכביש

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

4 + 11 =