ניקוי דירות ובתים מקצועי

שרותי ניקוי דירות ובתים של Diamond-Polish

ניקוי דירות ובתים

שרותי ניקיון מגוונים לדירות ובתים

אנו מציעים ללקוחותינו שרות ניקוי דירות ובתים כאשר השרותים הללו ניתנים כקבועים ו\או חד פעמיים. בין אם ברצונכם בנקיון קבוע על בסיס שבועי או דו שבועי, או פשוט ב"מכת ניקיון" יחידה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה רלוונטית עבור דרישתכם.  אנו מציעים מגוון רחב מאוד של חבילות ושירותים משלימים לשרות ניקוי דירות ובתים שלנו, כך שמן הסתם, תוכלו למצוא אצלינו את מבוקשכם.

ניקוי דירות לפני ואחרי מעבר דירה

ניקוי דירות ובתים עבור לקוחות המעוניינים להותיר את הדירה הישנה שלהם נקייה (התחייבתם לנקות בעזבכם דירה שכורה?), וגם עבור כאלה המעוניינים להיכנס לדירה חדשה או שכורה אשר עברה ניקוי יסודי, כזה שאינו מותיר אבק או כל לכלוך "של אחרים".

אנו ב- Diamond מבצעים ניקיון דירות מקיף וקפדני הכולל שטיפת רצפות, אסלות, אמבטיות, חדרי ילדים, סלון, חדרי מזווה, פנים הארונות, הסרת כתמים, שאיבת לכלוך, פינוי אשפה ופסולת כבדה, רהיטים ישנים שאתם מעוניינים לזרוק, הברקת חלונות ומראות, תריסים, פאנלים, מעקות וידיות, ניקוי קירות ולמעוניינים, גם צביעת הבית כולל דלתות ומשקופים.

ניקוי לפני איכלוס דירה

לא משנה אם הדירה בבעלותכם, שכורה, חכורה, דמי-מפתח או מושאלת לתקופה מסויימת. להיכנס אליה, בוודאי תרצו רק לאחר שביצענו את משימות הניקוי והקרצוף.

Diamond, כחברה המעניקה שרותי ניקוי דירות ובתים מקיפים, אנו מציעים ללקוחות המעוניינים בכך, מגוון שירותים רחב המהווה השלמה לשרות נקיון הדירות.  שרותים כמו פוליש, צבע והדברה יהפכו את ביתכם למקום הכי נעים והכי מנצנץ..

מאמר על ניקיון סביבת הבית בויקיפדיה

ניקיון המטבח
דיימונד פוליש ניקוי דירות ובתים לפני אכלוס
ניקוי מטבח
דיימונד פוליש ניקוי דירות לפני אכלוס
ניקוי חדר השרותים
דיימונד פוליש ניקוי דירות לפני אכלוס
ניקוי ופוליש דירה
דיימונד פוליש ניקוי דירות לפני אכלוס

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

4 + 11 =