שירותי ניקיון

חברת Diamond ניקיון ופוליש מספקת שירותי ניקיון שוטפים ומיוחדים, מקצועיים ומקיפים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש. שירותי החברה מסופקים בכל רחבי הארץ לבתים, משרדים ובניינים, עם צוותים מיומנים, אמינים ואחראים שעבודתם מפוקחת בקפידה, הנעזרים בציוד וחומרים מתקדמים ואיכותיים. כל זאת מוצע עם מגוון רחב של חבילות שירות המותאמות באופן אישי לכל לקוח, ועבור מחירים משתלמים במיוחד.

מקצועיות מעל לכל

חברתנו זוכה להצלחה כל כך גדולה בקרב לקוחות מכל המגזרים ובכל רחבי הארץ, לאור שלל יתרונות שאנו מספקים:

 • ניסיון רב בתחום – יש לנו ניסיון רב בתחומי הניקיון המאפשר לספק מענה לקשת רחבה של צרכים ולבצעם על הצד היעיל והטוב ביותר.
 • שלל עבודות ניקיון – הניסיון והיכולות שלנו מאפשרים לנו לספק סל נרחב של שירותי ניקיון שונים, שוטפים ומיוחדים. אנו מציעים בין היתר שירותי ניקיון דירות, משרדים ובניינים, ניקיון אחרי שיפוץ, לפני מעבר דירה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקיון אחרי שריפה וכן עבודות הדברה, שאיבת הצפות, עבודות פוליש, צביעת דירות ועוד.
 • איכות ללא פשרות – כל עבודות הניקיון לכל לקוח מסופקות על ידי צוות אמין ואיכותי שנבחר בקפידה, הנעזר בציוד וחומרים תקניים שהינם הטובים, היעילים והמתקדמים ביותר בשוק.
 • עומדים במחויבות – כל חוזה עבודה שאנו עורכים בין כל גוף וגורם, מורכב מהסכם המפרט את צרכי הניקיונות של הלקוח. אנו נדאג לספקם בדיוק רב, בין היתר מבחינת עמידה במועדים שנקבעו מראש ובמאפייני עבודות הניקיון שיבוצעו.
 • שירות לקוחות – לכל צורך ובעיה, בכל רמת דחיפות, עומדים לרשותכם נציגי החברה שישמחו לסייע ולספק פתרונות מתאימים לשביעות רצונכם המלאה.
 • שירות בהתאמה אישית – לכל לקוח של חברתנו תסופק חבילת ניקיון המותאמת במדויק לצרכיו ולהגדרות תקציבו.
 • גמישות גבוהה – יש לנו את היכולת לגלות רמה גבוהה של גמישות לצרכים משתנים ולא צפויים של לקוחותינו.

מתמחים בניקיון בתים

חברתנו מתמחה במגוון שירותי ניקיון בתים, קבועים ומיוחדים, המסופקים בכל מועד ובכל תדירות מבוקשת. כמו כן, צוותיי הניקיון שלנו יבצעו כל עבודות ניקיון נחוצה ומבוקשת בביתכם כדוגמת שטיפת רצפות, שאיבת אבק, הסרת כתמים ולכלוך ממשטחים שונים, ניקוי חדרי שירותים ואמבטיה, ניקוי מטבחים, סלון, חדרי שינה ומרפסות, ניקוי כלים סניטרים, רהיטים, מוצרי חשמל, מעקות, גופי תאורה, הברקת מראות וחלונות, ניקוי פנלים, מדרגות, ידיות, תריסים, דלתות ומשקופים ועוד.

ניקיון מקצועי של משרדים

עם חברתנו תזכו גם לניקוי מקצועי ושלם של המשרד. אנו מספקים שירותי מיקור חוץ למשרדים עסקיים או מוסדיים בתחומי עיסוק שונים. את עבודות הניקיון מבצע צוות מיומן ואמין שעבודתו מפוקחת באופן שוטף והדוק, הנעזר בציוד וחומרים איכותיים מתאימים לסביבות עבודה רגישות. כמו כן, לכל חברה וארגון נדאג לספק שירותי ניקיון מתאימים לצרכים בתדירות, שעות וימים נוחים, ועם גמישות רבה לשינויים לא צפויים. בין היתר עבודות ניקוי משרדים המבוצעות על ידנו כוללות שטיפת רצפות, ריקון והחלפת פחי אשפה, נטרול ריחות רעים, חיטוי בקיטור, ניקוי מדפים, דלפקים, פינות עבודה, חדרי שירותים, מטבחונים, חדרי ישיבות וחדרי המתנה, וכן אנו מבריקים חלונות, חציצות, וויטרינות ומנקים דלתות, משקופים, ידיות, מדפים, מחשבים, מסכים, ארונות, ציוד משרדי ועוד.

ניקיון בניינים

מלבד שירותי ניקיון דירות ומשרדים אנו גם מנקים מרחבים ציבוריים של בניינים רבי קומות ונמוכי קומה. שירותים אלו מסופקים בהתאם לצרכים של כל בניין ודרישות נציגיו. בין היתר הם כוללים ניקוי ושטיפת חדרי מדרגות, לובי, מעליות, מעברים ומסדרונות, וכן הברקות מראות וחלונות, ניקוי מעקות, פאנלים, דלתות ומדפים, ריקון וניקוי פחי אשפה, הסרת קורי עכביש, נטרול ריחות רעים, שאיבת אבק ועוד.

שירותי ניקיון משלימים

לצד עבודות ניקיון שוטפות חברתנו מספקת ללקוחותיה גם שירותי ניקיון משלימים הכוללים בין היתר:

 • שירותי פוליש – חברתנו מספקת שירותי פוליש מקצועיים ומגוונים עבור כל סוג של ריצוף, בכל מצב של בלאי ולכלוך ובכל קנה מידה. יש לנו את כל הכלים, היכולות, הציוד והחומרים לביצוע עבודות פוליש ווקס, פוליש קריסטל וליטוש רצפות עם תוצאות בטוחות והטובות ביותר שאפשר לבקש.
 • ניקיון לפני מעבר – עוברים לבית או משרד חדש? אנו נדאג לנקותו היטב מלכלוך ואבק ולהפכו למוכן למעבר ואכלוס. הניקיון מוצע בעת מעבר למשרדים ודירות חדשות או ישנות, בכל היקף ורמה של עבודות.
 • ניקיון אחרי שיפוץ – בכדי שניתן יהיה לגור בנכס שעבר שיפוץ יש צורך בעבודות ניקיון מקצועיות להסרת כמות גדולה של לכלוך ואבק ולהסרתם של כתמים עיקשים כמו כתמי צבע, דבק, טיח, מלט, מדללים ועוד. כל זאת מבלי לפגוע בנכס או בעבודות השיפוץ, תוך עמידה בלוחות זמנים ועם קבלת בית נקי ומבריק.
 • ניקוי שטיחים – מלבד ניקיון שוטף של שטיחים אנו מספקים גם עבודות ניקיון תקופתיות המנקות אבק, לכלוך, חול וכתמים שחדרו לעומק סיבי השטיח. את העבודות נדאג לבצע בהתאם לסוג השטיח ומצבו וטיב הלכלוך ממנו הוא סובל, ובסופן תזכו בשטיח מחודש, נקי וריחני.
 • ניקוי ספות, כורסאות ומזרנים – אנו גם מתמחים בניקוי מקצועי של ספות, כורסאות ומזרנים מסוגים שונים של ריפוד וכתמים. לביצועו אנו נעזרים במכשור וחומרים מיוחדים המקרצפים, שוטפים, מנקים ומייבשים את פריטי הריהוט, ומותירים אותם מחודשים, נקיים ונעימים למגע.
 • ניקיון אחרי שריפה – יש לנו גם את היכולת לספק שירות ניקיון מלא לנכס אחרי שריפה. השירות כולל את פינוי הנכס, שיקומו וניקיונו היסודי מפיח, אבק ולכלוך, וקבלתו נקי ומצוחצח ללא זכר או שריד מהשריפה, מוכן לאכלוס.
 • שירותים משלימים נוספים – מלבד שירותי הניקיון שלנו אנו מספקים עוד מגוון שירותים משלימים נוספים כדוגמת צביעת דירות, שירותי הדברה או שאיבת הצפות.
Call Now Button