שירותי הדברה

חברת Diamond ניקיון ופוליש מספקת ללקוחותיה בכל רחבי הארץ ומכל מגזר שירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים. שירותינו מסופקים עבור מגוון סוגי מזיקים על ידי צוות מיומן ואחראי עם ציוד וחומרים נושאי תו תקן, יעילים ובטוחים לשימוש, ובמחירים משתלמים במיוחד.

מתי יש צורך בשירותי הדברה מקצועיים

בהיות ישראל מדינה ים תיכונית חמה ולחה, היא מהווה מקום מושלם לגדילת והתרבות מגוון  סוגי מזיקים הפולשים לבתים וחצרות ברחבי הארץ. כפועל יוצא מכך, רבים נדרשים לשירותיה של חברת הדברה מקצועית, ובייחוד עבור המצבים הבאים:

 • כשלא מצליחים לבד – בתור התחלה רבים מאיתנו מנסים להתמודד לבד עם בעיית מזיקים על ידי שימוש בחומרי הדברה שונים המוצעים למכירה במדפי החנויות. אולם לא אחת הדברה עצמית זו אינה מספיקה ואינה פותרת את הבעיה, בגין בעיית מזיקים חמורה או בגין חוסר יעילות של חומרי ההדברה הביתיים. במקרים אלו יש להזמין כמה שיותר מהר את שירותי ההדברה של חברתנו.
 • לא בשבילנו – יש לא מעט לקוחות שבכלל לא רוצים לנסות להתמודד לבד עם בעיית מזיקים כמו מקקים או נמלים, ומעדיפים לטפל בה באופן כמה שיותר מהיר ויעיל על ידי גורם מקצועי. מדובר בלקוחות מכל ענפי המשק, פרטיים ועסקיים, שאין להם את הרצון או הפנאי להתמודד עם בעיית חרקים בכל קנה מידה.
 • מזיק במיוחד – חשוב להזמין את שירותי ההדברה של חברתנו כמה שיותר מהר כאשר מדובר ביצורים מזיקים במיוחד לבריאות או לסביבה. מדובר במזיקים כדוגמת פרעושים, קרציות, פשפשי מיטה, קרציות יונים, טרמיטים ועוד. מזיקים אלו ונוספים גורמים נזק לרכוש ולאדם ויש לטפל בהם עם גילוי הבעיה וכך למזער ככול הניתן את אי הנוחות והנזק שהם גורמים.
 • טיפול מונע –  נחוץ בייחוד בקרב לקוחות הסובלים בתדירות גבוהה מבעיית מזיקים, הנגרמים בשל מאפייני הסביבה בה הם חיים. כך למשל, רבים מתושבי הערים סובלים מידי קיץ מבעיית מקקים וכן רבים מהדרים ביישובים סובלים בעונה החמה מבעיה של פרעושים וקרציות. במקרים אלו ונוספים אנו מגיעים לבית הלקוח במועד מתאים ומספקים לו שירותי הדברה מונעים.
 • לקוחות עסקיים ומוסדיים – בתי עסק, מוסדות ומשרדים, בהם עובדים ועוברים כמות גדולה של אנשים, נדרשים לשמור על רמה גבוהה של סנטריה, כולל מלבד שירותי ניקיון גם שירותי הדברה תקופתיים.
 • מעבר לדירה חדשה – בעת מעבר לדירה חדשה אנו רוצים לקבלה נקייה ומצוחצחת ללא זכר ללכלוך של דיירים קודמים, וללא מזיקים שונים שנותרו בה. הדבר נכון בייחוד לדירות שהיו סגורות זמן ממושך או שהושארו במצב מוזנח.
 • הדברה אחרי שיפוץ – יש לדעת כי במהלך שיפוץ נחשפות תשתיות המבנה, לצד צבירה מרובה של לכלוך ואבק. נתונים אלו מהווים מצע מושלם להתרבות מזיקים. לכן, לא אחת אנו ממליצים לצד פעולות ניקיון גם על פעולות הדברה לנכס המשופץ.
 • הדברה אחרי הצפה – חשוב לדעת כי דירה הסובלת מנזקי מים, הספוגה בלחות ורטיבות, מהווה מצע אידיאלי עבור סוגים רבים של מזיקים. לכן לעיתים קרובות כחלק מפעולות של שאיבת הצפה וניקוי הנכס, אנו ממליצים לבצע גם פעולות של חיטוי והדברה.
 • הדברה אחרי שריפה – גם שריפה חושפת את ביתנו לשורה ארוכה של מזיקים, לכן חלק משירותי שיקום וניקוי הנכס שאנו מציעים כוללים גם שירותי הדברה.

שירותי הדברה איכותיים, בטוחים ומתקדמים

חברתנו מספקת שירותי הדברה בטוחים ומתקדמים, המבוצעים בהתאם לדרישות החוק, לסוג וחומרת הבעיה. השירותים מבוססים על ניסיון וידע רב בתחום, המאפשרים להתאים לכל לקוח, מבנה, סוג מזיק וחומרת בעיה, את הטיפול המתאים ביותר. את ההדברות מבצע צוות של מיומן ואחראי של חברתנו, הנעזר בציוד מתקדם ובחומרי הדברה איכותיים נושאי תו תקן. כמו כן חשוב להדגיש כי כל פעולת הדברה מבוצעת על ידינו באופן הבטוח והיעיל ביותר. המומחים שלנו מתחילים בזיהוי המזיק ואיתור מוקדי גידולו והתרבותו. על סמך נתונים אלו נבחרים שיטות וחומרי הדברה מתאימים. כמו כן, נדאג להכנה נכונה של שטח הדירה או תכולתה בהתאם למאפייניה, סוג חומר ההדברה ומקום התפשטות המזיק.

הדברה ירוקה

שירותי הדברה מתקדמים שאנו מספקים מבוססים רבות על הדברה ירוקה. מדובר בהדברה טבעית ואפקטיבית, שאינה מזיקה לאדם וסביבתו, בטוחה לשימוש גם לתינוקות וגם לחיות מחמד. לא אחת היא אינה מצריכה לפנות את הבית מתכולתו או מדייריו, וגם אינה מותירה אחריה ריחות לא נעימים ואינה מותירה כתמים או לכלוך.

עצות לטיפול מונע

חשוב להבין כי מרכיב מהותי מסילוק מזיקים לאורך זמן הינו נקיטת פעולות מניעה מתאימות. חברתנו תספק ללקוחותיה הדרכה אודותיהן בהתאם לסוג המזיק ומאפייני הבית וסביבתו. לפניכם מספר עצות בסיסיות שיסייעו בהקטנת ומניעת בעיות שונות של מזיקים:

 • שמרו כמה שיותר על ניקיון המטבח והבית מפירורים ושאריות אוכל. לאחר כל ארוחה כדאי לנקות לא רק את משטח העבודה או שולחן האוכל, אלא גם לדאוג לנקות את הסביבה הקרובה כמו לטאטא את הרצפה או לשאוב פירורים מהשטיח או מהספה.
 • דאגו שכל מזון שאינו בתוך המקרר יאוחסן בתוך מכלים, שקיות וקופסאות סגורות ואטומות, שאינן מאפשרות חדירה של מזיקים שונים לתוכן.
 • השתמשו בפח אשפה אטום ודאגו לרוקנו באופן שוטף ולא להגיע למצב שהוא גולש על גדותיו. כמו כן, לאחר ריקון הפח מומלץ לשטוף אותו במים וסבון.
 • התקינו רשתות על גבי חלונות ביתכם המקשות על חדירת סוגים שונים של חרקים ומזיקים. במידה ויש קרעים ברשתות ביתכם החליפו אותן בחדשות.
 • סתמו סדקים וחורים בקירות וריצוף ביתכם מכיוון שהם מושכים חרקים המשתמשים בהם כמקום מחייה והתרבות.
 • בדקו שמכסי הביוב בסביבת הבית סגורים היטב. כמו כן יש לרוקן כל מקור של מים עומדים בחצר הבית וסביבתו הקרובה.
 • שמרו על חצר מטופחת ללא עשבים שוטים הגדלים פרא וללא חפצים וגרוטאות זרוקות בה, המהווים בית גידול למזיקים רבים ושונים.
Call Now Button