שאיבת הצפות

מצב חרום? הבית מוצף?

חייגו עכשיו

050-9222-392

שאיבת הצפות

שאיבת הצפות עם משאבת מים מקצועית

שאיבת הצפות הינה שרות שנועד לעזור בשיקום נכס שנפגע מחדירת מים אינטנסיבית.

הגורמים הבולטים להצפות מים

הצפות נגרמות מסיבות שונות ומגוונות כגון: כיבוי שריפות, צנרת פגועה, מערכות השקה פגועות, בורות ספיגה שאינם מטופלים כהלכה, מערך ביוב מיושן, פגעי מזג אוויר, ואפילו סתם ברז שנשכח פתוח.

כיצד לפעול נכון

הצפות מים גורמות לבעיות ולנזקים חמורים. אם התחוור לפתע שכל הריהוט בבית צף כתוצאה מפיצוץ צנרת ישנה יש לפעול מיידית בשני מישורים ולהזעיק שני בעלי מקצוע. האחד – אינסטלטור שיתקן את הצנרת והשני – אותנו על מנת שנבצע שאיבה מהירה של המים כדי ללהפחית ולצמצם את הנזקים.

הצפות נגרמות גם בשל מגוון מאוד רחב של ליקויים. חלקם בעקבות צנרת לקויה וישנה וחלקם אפילו בשל תכנון לא טוב או שגוי של תשתית. ישנה גם תופעה של איטום לקוי או ישן שאינו אפקטיבי כבר, ולכן ישנה חדירה של מים אותם יש לשאוב מהר ככל האפשר.

הטיפול הרצוי

הטיפול בהצפה צריך להיות מיידי, על מנת למזער נזקים ככל האפשר. שכן, ככל שהמים נותרים במבנה יותר זמן, כך הנזק מצטבר והולך. שאיבת הצפות מתבצעת על ידי משאבות טבולה ייעודיות ומקצועיות שנועדו למטרה. אנו מעניקים שרותים משלימים למעוניינים בשיקום, צביעה וניקוי המבנה.

אם זיהיתם דליפה קלה, אין להתעלם ממנה מאחר ולכל דליפה קטנה יש שאיפות לגדול…. ואז במקום לטפל בבעיה קטנה אתם כעת נדרשים לתקן נזקים חמורים בהרבה.

כאשר מדובר בהצפה רצינית, כזו המתרחשת במבנה, מרטף או חדרים הנמצאים מתחת לפני הקרקע דוגמת חניונים ומחסנים ואפילו גגות בהם התפוצצו דודים, יש לבצע שאיבת הצפות מקצועית שתמזער את הנזקים ככל האפשר.

אנו בדיימונד פוליש נגיע בהקדם נעריך את המשימה כהלכה ונפעל בטכניקה היעילה ביותר על מנת לייבש את המבנה מהר ככל האפשר.

חברת Diamond ניקיון ופוליש מספקת פתרונות מקצועיים משלימים, הכוללים גם שאיבת הצפות וטיפול בנזקיהן. השירות מסופק במהירות ויעילות ללקוחות פרטיים ועסקיים ועבור כל גורם והיקף של הצפה, וזאת על ידי צוות מיומן ואחראי הנעזר בציוד יעודי מתקדם.

נזקים הנגרמים בגין הצפות

הצפות עלולות לגרום לנזקים חמורים למבנה ולרכוש, ההולכים ומחמירים ככול שההצפה יותר גדולה וככול שהטיפול בה מתעכב. בין היתר הצפות גורמות נזק לרצפות, פרקטים וקירות, וכן גורמות נזק לשטיחים, ריפודי ספות וכורסאות, ולמזרנים הנרטבים ומפתחים ריקבון, עובש, ריחות רעים, דהיית צבע, כתמים התקשחות, החלשות ועוות של סיבי הטקסטיל ועוד. כמו כן, הן יכולות לפגוע בתשתיות שונות בבית כמו חשמל, תקשורת וביוב. 

שאיבה וייבוש של הצפות

יש להבין כי טיפול בהצפות הינו תחום מורכב, הנדרש בידע וכלים מקצועיים. הטיפול מתחיל עם שאיבות הצפות ויניקת הנוזלים באמצעות מכשור ייחודי כמו משאבות טבולות, המוציא את המים ומייבש לחלוטין את הבית ואת תכולתו. בין היתר אנו נשאב וננקז מים מכל חדר בבית וכן מרצפות, שטיחים ורהיטים. בהמשך נייבש את הבית בעזרת מייבשים איכותיים, סופחי לחות, מסחררים ומאווררים רבי עוצמה ומכשור מקצועי נוסף.

טיפול בנזקי הצפות

מלבד שאיבת מים מקצועית, חברתנו גם מטפלת בנזקים השונים הנגרמים על ידי הצפות. ההליך מתחיל בכך שאנו נאמוד את רמת הנזק ונציע לכם את הפתרונות היעילים ביותר. בין היתר נדאג לייבש, לחטא, לקרצף ולנקות את כל המבנה שניזוק. כמו כן נדאג להסי כתמים שנוצרו מההצפה ולנטרל היווצרות חיידקיים והצטברות של ריחות רעים בחללי הבית ומרהיטים שונים כמו ספות, כורסאות, שטיחים ומזרנים. את הפעולות נבצע באמצעים מקצועיים שונים כדוגמת חיטוי בקיטור ושימוש בחומרי ניקוי מיוחדים. בנוסף, במידת הצורך אנו גם נשקם את קירות, דלתות ורהיטי הבית ונצבע אותם מחדש. יש לציין כי לא אחת הצפות מושכות מזיקים שונים כמו יתושים או מקקים, נגדם אנו מציעים שירותי הדברה מתקדמים וירוקים עם חומרים טבעיים יעילים שאינם מזיקים לסביבה או לאדם.

פתרונות ממוקדים ומקצועיים

עלי די הזמנת שירותי שאיבת הצפות בבית וטיפול בנזקיהן מחברתנו, תזכו בפתרונות מיידיים, ממוקדים ומקצועיים. הפתרונות מותאמים לאופייה וחומרתה של ההצפה ונזקיה, ומבוססים על ראייה רחבה המסתכלת קדימה וממזערת נזקים ככל האפשר.

 

[whatsapp]
דוגמה לתוצאות שאיבת מים
שאיבת הצפות נזקי הצפות
שלום רב! לפני כחודש ערכנו שיפוץ מקיף בבית. חיפשנו וחיפשנו חברת ניקיון אמינה וטובה.
מהרגע הראשון שהתקשרנו לדיימונד הופתענו מהיחס הטוב והשירות המהיר!!ממליצה בחום על החברה!!
במיוחד שהם מעסיקים בוגרי יחידות קרביות!!
אנה

אשדוד

הזמנו את חברת הניקיון כשאבדנו עצות. כל הבית היה מלוכלך ומסריח לאחר השיפוץ.
הגיע צוות של בחורים חרוצים שניקו לנו את כל הבית עד שהבריק!!
ממליצה בחום על חברת דיימונד! היחס והשירות מדהיםם!
אתי

תל אביב

הזמנתי את בעל המקצוע הגיעו אלי בזמן, ביצעו עבודה מקצועית, יסודית, ביעילות רבה, במהירות, ניקיון מקצועי ברמה הכי גבוהה וטובה שיכולה להיות, השירות שלהם היה מדהים, היחס מעולה, אדיבים, מקצוענים, זריזים, המחירים הוגנים, הרבה זמן שלא נתקלתי בבעלי מקצוע כאלו, ממליצה בהחלט בחום רב לשאר הצרכנים !!!

אילנית

אשקלון

הזמנתי את חברת  הניקיון דיימונד בתאריך 14.10.15 לצורך ניקוי דירה חדשה. הניקיון היה מקצועי, השירות אדיב וממש נחמד שהם מעסיקים רק חבר'ה בוגרי צבא!, ממליצה בחום לכולם על חברת ניקיון איכותית!!!

רותי

עפולה

מטבח שעבר ניקיון לאחר שיפוץ
גרם מדרגות לדוגמא שעבר ניקיון לאחר שיפוץ
שירותים נקיים לאחר שיפוץ
פטיו מבריק לאחר השיפוץ

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button