שאיבת הצפות

מצב חרום? הבית מוצף?

חייגו עכשיו

050-9222-392

שאיבת הצפות

שאיבת הצפות עם משאבת מים מקצועית

שאיבת הצפות הינה שרות שנועד לעזור בשיקום נכס שנפגע מחדירת מים אינטנסיבית.

הגורמים הבולטים להצפות מים

הצפות נגרמות מסיבות שונות ומגוונות כגון: כיבוי שריפות, צנרת פגועה, מערכות השקה פגועות, בורות ספיגה שאינם מטופלים כהלכה, מערך ביוב מיושן, פגעי מזג אוויר, ואפילו סתם ברז שנשכח פתוח.

כיצד לפעול נכון

הצפות מים גורמות לבעיות ולנזקים חמורים. אם התחוור לפתע שכל הריהוט בבית צף כתוצאה מפיצוץ צנרת ישנה יש לפעול מיידית בשני מישורים ולהזעיק שני בעלי מקצוע. האחד – אינסטלטור שיתקן את הצנרת והשני – אותנו על מנת שנבצע שאיבה מהירה של המים כדי ללהפחית ולצמצם את הנזקים.

הצפות נגרמות גם בשל מגוון מאוד רחב של ליקויים. חלקם בעקבות צנרת לקויה וישנה וחלקם אפילו בשל תכנון לא טוב או שגוי של תשתית. ישנה גם תופעה של איטום לקוי או ישן שאינו אפקטיבי כבר, ולכן ישנה חדירה של מים אותם יש לשאוב מהר ככל האפשר.

הטיפול הרצוי

הטיפול בהצפה צריך להיות מיידי, על מנת למזער נזקים ככל האפשר. שכן, ככל שהמים נותרים במבנה יותר זמן, כך הנזק מצטבר והולך. שאיבת הצפות מתבצעת על ידי משאבות טבולה ייעודיות ומקצועיות שנועדו למטרה. אנו מעניקים שרותים משלימים למעוניינים בשיקום, צביעה וניקוי המבנה.

אם זיהיתם דליפה קלה, אין להתעלם ממנה מאחר ולכל דליפה קטנה יש שאיפות לגדול…. ואז במקום לטפל בבעיה קטנה אתם כעת נדרשים לתקן נזקים חמורים בהרבה.

כאשר מדובר בהצפה רצינית, כזו המתרחשת במבנה, מרטף או חדרים הנמצאים מתחת לפני הקרקע דוגמת חניונים ומחסנים ואפילו גגות בהם התפוצצו דודים, יש לבצע שאיבת הצפות מקצועית שתמזער את הנזקים ככל האפשר.

אנו בדיימונד פוליש נגיע בהקדם נעריך את המשימה כהלכה ונפעל בטכניקה היעילה ביותר על מנת לייבש את המבנה מהר ככל האפשר.

 

[whatsapp]
שלום רב! לפני כחודש ערכנו שיפוץ מקיף בבית. חיפשנו וחיפשנו חברת ניקיון אמינה וטובה.
מהרגע הראשון שהתקשרנו לדיימונד הופתענו מהיחס הטוב והשירות המהיר!!ממליצה בחום על החברה!!
במיוחד שהם מעסיקים בוגרי יחידות קרביות!!
אנה

אשדוד

הזמנו את חברת הניקיון כשאבדנו עצות. כל הבית היה מלוכלך ומסריח לאחר השיפוץ.
הגיע צוות של בחורים חרוצים שניקו לנו את כל הבית עד שהבריק!!
ממליצה בחום על חברת דיימונד! היחס והשירות מדהיםם!
אתי

תל אביב

הזמנתי את בעל המקצוע הגיעו אלי בזמן, ביצעו עבודה מקצועית, יסודית, ביעילות רבה, במהירות, ניקיון מקצועי ברמה הכי גבוהה וטובה שיכולה להיות, השירות שלהם היה מדהים, היחס מעולה, אדיבים, מקצוענים, זריזים, המחירים הוגנים, הרבה זמן שלא נתקלתי בבעלי מקצוע כאלו, ממליצה בהחלט בחום רב לשאר הצרכנים !!!

אילנית

אשקלון

הזמנתי את חברת  הניקיון דיימונד בתאריך 14.10.15 לצורך ניקוי דירה חדשה. הניקיון היה מקצועי, השירות אדיב וממש נחמד שהם מעסיקים רק חבר'ה בוגרי צבא!, ממליצה בחום לכולם על חברת ניקיון איכותית!!!

רותי

עפולה

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]