שרותי צביעת בתים

צביעת בתים

Diamond מציעה שרות צביעת בתים, תיקונים, ניקיון הבית לאחר הצבע והכל באמצעות חומרים וצבעים איכותיים. אנו נגיע ע"פ בקשתכם וניתן הצעת מחיר ע"פ גודל הבית ותנאיו.

כך שלאחר הצביעה הכל נותר נקי, מבריק ומצוחצח ללא שאריות צבע וללא נזקים לריהוט.

מלבד שירותי ניקיון, חברת Diamond ניקיון ופוליש מספקת גם שירותי צביעת בתים מקצועיים ואיכותיים. שירותינו מתאימים לכל סוג וגודל של דירה ומבוצעים על ידי צוות מיומן ואחראי. הם מוצעים עבור מחירים משתלמים במיוחד עם חבילות מוזלות וכדאיות.

צבע משפר את חזות הדירה

קירות הבית נוטלים חלק גדול במיוחד בשטח הנכס, לכן יש חשיבות רבה לחזותם והיותם נקיים ואסטטיים. יחד עם זאת, לאורך זמן קירות נוטים להתלכלך, לדהות ולהיהרס עקב קשת רחבה של סיבות. בין היתר קירות מאבדים מחזותם האחידה, היפה והנקייה עקב סימני ידיים, בגין חשיפה לאור שמש ולחות, עקב חפצים שנחבטו בהם, סימני מסמרים שהוצאו, צבע ישן שכבר מתחיל להתקלף ועוד. אמנם ניתן לשמר את חזות הקירות על ידי הקפדה על ניקיונם, אולם אחת לכמה זמן עולה גם הצורך לצבוע אותם מחדש באופן מקצועי. צביעת הקירות תשפר באופן משמעותי את חזות הדירה, היא תעלים כתמים, חורים וסדקים ותעניק לבית מראה אחיד ורענן. כפועל יוצא מכך צביעת דירות נחשבת פעולת שיפוץ בסיסית נפוצה ומבוקשת. חברתנו מתמחה בביצועה האיכותי בהתאמה מלאה עבור צרכי כל לקוח ומצב הנכס.

לא רק קירות

יש להבין כי לא רק קירות ניתן וחשוב לצבוע בכדי לחדש את חזות הדירה, ולעיתים קרובות כדאי לצרף למשימה גם צביעה של דלתות, משקופים ורהיטים ישנים ובלויים. פריטים אלו, בדומה לקירות, סובלים גם הם עם הזמן מפגמים שונים המשפיעים על חזותם. כך למשל, הם יכולים לסבול מצבע ישן, דהוי ומתקלף, משריטות וסימני חבלה, מכתמים שאינם יורדים ועוד. לכן, בכדי להעניק חבילת שירות שלמה, חברתנו מספקת שירותי צביעה גם עבור פריטים נוספים בבית. כל זאת עם התאמה מלאה של הצבע לסוג חומר הגלם ממנו הפריט עשוי ובעבודה מקצועית הנעזרת בציוד, חומרים וצבעים איכותיים.

מחיר משתלם במיוחד

אנו גובים עבור שירותי צביעת בתים מחיר משתלם והגון במיוחד, כאשר כל עבודה מוערכת בהתאם לגודל הנכס ומצבו. בנוסף, אנו מספקים חבילות כדאיות במיוחד של שירותי צביעה המלוות לאחר מכן בעבודות ניקיון. כך בסיום צביעת הדירה תזכו במרחב מחודש, נקי ומצוחצח ומוכן ישר לשימוש, וכל זאת ללא טרחה מצדכם ועם הליך מקצועי, יעיל ומהיר.

בחירת צבעים לדירה

אם בעבר קירות דירה היו נצבעים רק בלבן, הרי שבימינו בזכות עליית המודעות לעיצוב, קירות בתים ניתן לצבוע בשלל גוונים, טקסטורות וסוגי צבע. לכן, בעת הזמנת עבודות צביעה עומד לרשותכם צוות מיומן ואדיב שישמח לסייע בבחירת סוג וגוון צבע המתאים למאפייני החלל, לקירות ביתכם ולפריטים נוספים בו. כך למשל, בהתאם לסוג המשטח נסייע לבחור בצבע נכון עבורו שיכול להיות על בסיס אקרילי, סיד סינטטי, צבעים פלסטיים, צבעים אטומים ועוד. הצבעים יציגו רמה גבוהה של עמידות לאורך זמן וגוניהם ישתלבו עם צבעי וסגנון הבית. כמו כן אנו נסייע לכם גם בבחירת גווני הצבע לדירתכם, למשל צבעים חמים כמו כתום, צהוב ואדום מעוררים תאבון והם יכולים להתאים למטבח, בעוד שצבעים קרים כמו כחול וסגול מרגיעים ומצננים והם יכולים להתאים לחדרי אמבטיה ושירותים. יחד עם זאת, חשוב לציין כי בסופו של דבר בחירת צבעים לדירה הינה עניין אישי המשתנה בהתאם לאווירה ולמסר שאותו רוצים ליצור ולהעביר.

ניקיון מיד לאחר הצביעה

כאמור, על ידי הזמנת שירותי צביעה של דירות שחברתנו מספקת תזכו בעסקה משתלמת במיוחד הכוללת גם את ניקיון הבית לאחר עבודות הצבע. חשוב להבין כי עבודות צביעה מותירות אחריהן לכלוך וכתמים שקשה להסיר לבד. על ידי הזמנת חברתנו תזכו לדירה נקייה מייד לאחר צביעתה, ללא עיכובים מיותרים. את העבודות מבצע צבע מיומן בעזרת ציוד וחומרי ניקוי איכותיים, ובסיומן תזכו לנכס מחודש, נקי ללא רבב ומוכן לאכלוס.

 

** אנו מציעים כעת חבילה של:
צבע + ניקיון לאחר הצביעה ב- 10% הנחה **

צביעת בית הינה משימה המתחילה בתיקוני קירות, שיוף, ניקוי האבק ורק אז מגיע שלב הצביעה. כך שלא יווצר מצב בו הצבע מתקלף, או שבוצעה צביעה על חורים וקירות מלאי חטטים.

אנו משתמשים בחומרי צבע איכותיים על מנת שהתוצאה תהיה מרשימה וחלקה. תוכלו לגוון בצבעים שונים אם תחפצו, או לצבוע בדוגמאות דקורטיביות. אנו מבצעים ע"פ דרישה גם צביעת דלתות, משקופים ורהיטים. מדירות 2 חדרים ועד פנטהאוזים מפוארים. צלצלו כעת, וניתן לכם הצעת מחיר.

small-22X22-diamond צביעת רהיטים
small-22X22-diamond ניקיון לאחר הצביעה
small-22X22-diamond חבילת צבע וניקיון

small-22X22-diamond חומרי גלם איכותיים
small-22X22-diamond תיקוני קירות
small-22X22-diamond צביעת משקופים
small-22X22-diamond צביעת דלתות

צביעת בתים - מבצעים בדייאמונד פוליש

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button