פוליש קריסטל - ביצוע על ידי מקצוענים - Diamond-Polish

פוליש קריסטל

תהליך עמוק ויסודי שיעניק ברק והגנה לאורך זמן

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הינו הפוליש המומלץ והאיכותי ביותר מבין סוגי הפוליש הקיימים (אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה) וייחודו בחומר החודר לנקבוביות המרצפת ובתהליך דקדקני של שיוף והברקה.

פוליש קריסטל בעל תכונות נפלאות. הוא אינו מחליק ומאוד בטיחותי, משווה למרצפות מראה רטוב, יוקרתי, עמיד בפני כתמים ודוחה אותם, בעל עמידות בפני שחיקה ומחזיק זמן ממושך של 4-5 שנים.

זוכרים את המראה של המרצפות בבית מלון איכותי, או בבניין משרדים יוקרתי? מרצפות בעלות השתקפות של מראה ממש, כאילו הן רטובות.. זהו פוליש קריסטל.

מכונת הפוליש מסירה שכבה דקה מהמרצפת באמצעות שיוף עדין,  עד אשר היא חושפת שכבה טריה וחדשה. התהליך מסיר את כל השריטות שהיו על השכבה העליונה. לאחר מכן, על פי צורך, מתבצע ליטוש ההסיר כתמים עמוקים. לאחר מכן מתיזים את חומר הייחודי החודר אל הנקבוביות הטריות של המרצפת, בעזרת מכונה בעלת מברשת צמר מגנזיום. פעולה זו של התזת החומר והחדרתו באמצעות מכונת הפוליש, נעשית בשנית ובמלואה. בשלב הסופי מורחים חומר ההופך לציפוי מגן שאוטם את המרצפות ומונע שריטות וכתמים.

חשוב לציין, על מנת שהתוצאות יהיו מושלמות, הפעולות נעשות באיטיות וקפדנות. התחזוקה והניקוי בימים הראשונים תהיה טאטוא בלבד, על מנת להסיר שאריות מתהליף השיוף. לאחר מכן, בשטיפות הרגילות, רצוי להשתמש בחומר ניקוי מהסוג המשמש לניקוי רצפות שיש גרניט פורצלן.

חברה המבצעת פוליש קריסטל באופן חפוז ונמהר עלולה לגרום למרצפות שלכם נזקים בלתי הפיכים. אנו ב- Diamond, מנוסים דיינו בתהליך ומשיגים תוצאות נפלאות בפוליש קריסטל.

small-22X22-diamond מראה רטוב ויוקרתי
small-22X22-diamond דוחה כתמים

small-22X22-diamond עמידות לאורך זמן
small-22X22-diamond אינו מחליק ובטיחותי

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

13 + 2 =