פוליש קריסטל - ביצוע על ידי מקצוענים - Diamond-Polish
תהליך עמוק ויסודי שיעניק ברק והגנה לאורך זמן

פוליש קריסטל

המרהיב והאייכותי ביותר

פוליש קריסטל הינו הפוליש המומלץ והאיכותי ביותר מבין סוגי הפוליש הקיימים (אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה) וייחודו בחומר החודר לנקבוביות המרצפת ובתהליך דקדקני של שיוף והברקה.

פוליש קריסטל בעל תכונות נפלאות. הוא אינו מחליק ומאוד בטיחותי, משווה למרצפות מראה רטוב, יוקרתי, עמיד בפני כתמים ודוחה אותם, בעל עמידות בפני שחיקה ומחזיק זמן ממושך של 4-5 שנים.

זוכרים את המראה של המרצפות בבית מלון איכותי, או בבניין משרדים יוקרתי? מרצפות בעלות השתקפות של מראה ממש, כאילו הן רטובות.. זהו פוליש קריסטל.

התהליך בקצרה

מכונת הפוליש מסירה שכבה דקה מהמרצפת באמצעות שיוף עדין,  עד אשר היא חושפת שכבה טריה וחדשה. התהליך מסיר את כל השריטות שהיו על השכבה העליונה. לאחר מכן, על פי צורך, מתבצע ליטוש ההסיר כתמים עמוקים. לאחר מכן מתיזים את חומר הייחודי החודר אל הנקבוביות הטריות של המרצפת, בעזרת מכונה בעלת מברשת צמר מגנזיום. פעולה זו של התזת החומר והחדרתו באמצעות מכונת הפוליש, נעשית בשנית ובמלואה. בשלב הסופי מורחים חומר ההופך לציפוי מגן שאוטם את המרצפות ומונע שריטות וכתמים.

יש להקפיד על הקצב..

חשוב לציין, על מנת שהתוצאות יהיו מושלמות, הפעולות נעשות באיטיות וקפדנות. התחזוקה והניקוי בימים הראשונים תהיה טאטוא בלבד, על מנת להסיר שאריות מתהליף השיוף. לאחר מכן, בשטיפות הרגילות, רצוי להשתמש בחומר ניקוי מהסוג המשמש לניקוי רצפות שיש גרניט פורצלן.

חברה המבצעת פוליש קריסטל באופן חפוז ונמהר עלולה לגרום למרצפות שלכם נזקים בלתי הפיכים. אנו ב- Diamond, מנוסים דיינו בתהליך ומשיגים תוצאות נפלאות בפוליש קריסטל.

לצד שירותי פוליש ווקס וליטוש רצפות, המתאים גם עבור פוליש לגרניט פורצלן, חברת Diamond מספקת ללקוחותיה מהמגזר הפרטי והעסקי שירותי פוליש קריסטל מקצועיים. העבודות מבוצעות עם ציוד וחומרים מתקדמים, בעזרת צוות מיומן ואדיב, המספק תוצאות מרהיבות שמלטשות, מנקות ומבריקות את הרצפות.

מה זה בדיוק פוליש קריסטל?

פוליש מסוג קריסטל שאנו מבצעים, המכונה גם הברקה קריסטלית, הינה שיטת מתקדמת

לליטוש והברקת רצפות. השיטה משלבת פעולות של ניקוי הריצוף, הברשתו, קרצופו, והחלקתו. לשם כך נעזרים במכשור ייעודי הכולל מברשת צמר מגנזיום לליטוש הרצפה והברקתה עם חומר קריסטלי המוחדר לתוך חריצי אריחי הרצפות. הצורך בפוליש קריסטל עולה עם השנים כאשר מרצפות הופכות להיות שחוקות, בלויות, שרוטות ומוכתמות. חשוב לציין כי סוג זה של פוליש לרצפה מתאים למגוון סוגי מרצפות שונות כמו אבן, שיש ושומשום, אך הוא אינו מתאים לגרניט פורצלן או אריחי קרמיקה, מכיוון שלא ניתן להחדיר לתוכן את חומרי הקריסטל.

היתרונות של פוליש קריסטל

הביקוש הרב לפוליש קריסטל נובע ממספר יתרונות מהותיים:

  • חידוש חזות הריצוף והסרת כתמים לכלוך ושריטות. כמו כן הפוליש מעלים סימנים של גרירה על גבי הריצוף.
  • קבלת מראה יוקרתי, מבריק ורטוב.
  • למרות המראה הרטוב סוג זה של פוליש אינו מחליק.
  • פוליש מסוג קריסטל מציג עמידות רבה הנעה בין ארבע לחמש שנים.
  • רצפות שעברו סוג זה של פוליש מציגות עמידות גבוהה בפני לכלוך ושריטות.
  • פוליש זה מונע הופעת עקבות וסימני גרירה.

עבודת פוליש קריסטלי

עבודות של הברקה קריסטלית מורכבות מהליך ארוך ואיטי, הדורש ידע מקצועי רב בתחום. מבצע אותם צוות מיומן של חברתנו הנעזר במכשור ייעודי ומתקדם, המסייע בליטוש הרצפות עם מברשת צמר מגנזיום ייחודית. בבואה במגע עם הריצוף הצמר מתחמם ומכין את פני השטח לחומר הקריסטלי שיוחדר לתוכו. כמו כן, השימוש בצמר מגנזיום ובחומר הקריסטלי מבוצע במספר שלבים מותאמים אישית המבטיחים קבלת תוצאות מושלמות.

עלות פוליש קריסטל

פוליש קריסטלי נחשב ליוקרתי ולמרהיב מבין סוגי הפוליש, לכן עלותו גם גבוהה יותר מסוגי פוליש אחרים כמו פוליש ווקס. מחיר הפוליש נקבע לפי מטר רבוע ומשתנה ככול שהמרחב הנדרש בעבודות אלו יותר גדול. יחד עם זאת, יש לזכור כי סוג זה של פוליש הינו איכותי במיוחד ומציג עמידות גבוהה לאורך זמן, לכן בחירה בו בהחלט משתלמת לטווח הרחוק.

 

קראו גם על שרותי הפוליש הנוספים:

פוליש ווקס / ליטוש רצפות

small-22X22-diamond מראה רטוב ויוקרתי
small-22X22-diamond דוחה כתמים

small-22X22-diamond עמידות לאורך זמן
small-22X22-diamond אינו מחליק ובטיחותי

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button