פוליש ווקס

פוליש ווקס

פוליש ווקס

פוליש ווקס לרצפות – הברקת רצפה וציפוי שכבת ווקס הינו תהליך, אשר בעזרת חומרים ומכשור, מחזיר את הברק לרצפה ולמעשה כמו מחדש את המראה שלה.

מן הסתם אתם שוטפים את הרצפה שלכם, וחווים כל פעם מחדש סוג של אכזבה, כאשר הרצפה מתייבשת היא חוזרת להיות "ישנה" ובעלת מראה זנוח ודהוי. זה קורה מאחר וברבות השנים, הרצפה שלכם צוברת שכבת לכלוך ושומן שהם בלתי ניתנים להסרה באמצעים רגילים של חומרי ניקוי ומגב. מן הסתם יש גם שריטות שהצטברו עם השנים המוסיפות למראה הלא מחמיא. ביצוע פוליש ווקס איכותי יחזיר לרצפה שלכם את הברק שהיה לה כאשר היתה חדשה ויצפה אותה בשכבת הגנה שתאפשר חיסון מסויים נגד שריטות והגנה מפני כתמים.

הסבר קצר על פוליש ווקס

ביצוע פוליש ווקס מתחיל בקרצוף יסודי של הרצפות ע"י מכונה שבנוסף לחומר הניקוי, משפשפת את המשטח באמצעות צמר פלדה ייחודי (נקבע ע"י המפעיל בהתאם לסוג ומצב המרצפות שלכם), ומסירה את כל מה שהצטבר על המרצפות שלכם במשך שנים ארוכות, לרבות מני כתמים שונים ומשונים. למעשה המכונה משייפת שכבה מאוד דקיקה מהמרצפות ומשיגה אחידות בין המרצפות.

השלב הבא בביצוע פוליש ווקס, כאשר המרצפות התייבשו עד תום, מתבצעת מריחה של חומר הווקס (סוג של שעווה) ע"י ספוג. לאחר ייבושו המוחלט, מכונת פוליש בעלת משטח לבד עוברת על המרצפות בעדינות, מחדירה אותו למרצפת והופכת אותה למבריקה ונוצצת.

אנו ב- Diamond מתמחים בביצוע פוליש ווקס ומצויידים בכל המכשור והחומרים הרלוונטיים על מנת להחיות את המרצפות שלכם ולהחזיר להן את הברק.

למעוניינים בשרותי פוליש קריסטל, מומלץ לקרוא כאן

פוליש ווקס מרצפות ותיקות מנוקדות
פוליש ווקס מרצפות חומות
פוליש ווקס מרצפות אפורות
פוליש ווקס - דיימוד פוליש בפעולה

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

11 + 2 =