ניקיון משרדים וחלל פתוח - דייאמונד פוליש

ניקיון משרדים

שרותי ניקיון משרדים | אחזקת משרדים | ניקוי חלל פתוח

Diamond מציעה שרות חיצוני עבור ניקיון משרדים לתחום העסקי ולגופים מוסדיים. אנו מציעים שרות איכותי של אחזקת משרדים ע"י צוות מיומן ואמין, המפוקח בצורה מחמירה ביותר. אנו מעניקים את השרות לחברות ומשרדים, גופים ציבוריים ופרטיים. אנו חוסכים לכם את העסקת עובדי הנקיון ומאפשרים לכם להינות משוק חופשי בתחום.

הפריון שלכם – התעודה שלנו

ברור לכולם שעובד אשר נעים לו להגיע למקום העבודה, ונעים לו לשהות בו, פשוט יהיה טוב יותר בעבודתו. השרות שלנו מתבצע ע"י צוות עובדים, כך שאנו מגיעים ומבצעים את ניקיון באופן מהיר ובשעות שאינן מפריעות לעבודה ובתאום מוחלט מול הנהלת המשרד.

תדירות ניקיון משרדים, הינה החלטה תקציבית מן הסתם. אך חשוב לזכור כי להבדיל מביתו של אדם בודד, משרד הוא ביתם השני של רבים. לפיכך קצב הזיהום גדול יותר והצורך בניקוי גדול אף הוא.

אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ובלתי מזיקים. כידוע חומרי ניקוי עלולים להזיק למיכשור. אנו רגישים במיוחד לנקודה זו, ונקפיד לעשות שימוש נכון כאשר מדובר במיכשור מיוחד, מחשבים ומסכים.

אנו מבצעים בדיוק ע"פ המפרט עליו סיכמנו. צוות המנקים יגיע ויבצע את שורת המשימות המוגדרת באופן מפוקח ע"י מנהל העבודה במקום. כמובן, באם נדרש, נוכל להעניק גם שרותים יחודיים כמו ניקוי שטיחים חד שנתי, או פוליש למרצפות.

ניקיון משרדים

מחפשים חברת ניקיון משרדים מומלצת שתוריד את הנטל מכתפיכם ותעניק לכם באופן שוטף סביבת עבודה נקייה ומצוחצחת? Diamond ניקיון ופוליש היא ללא ספק החברה בשבילכם עם שירותי ניקיון משרדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יעילות, אמינות ואיכות, עבור כל סוג של משרד בכל מקום בארץ.

חשיבות ניקיונו של המשרד

שמירה על ניקיון המשרד מהווה ערך בסיס עבור בתי עסק רבים, ובצדק. מרחב עבודה נקי מעניק קשת רחבה ומהותית של יתרונות:

  • בתקופתנו מקום העבודה מהווה בית שני עבור רבים, המבלים בו את מיטב שעות יומם. לכן יש חשיבות רבה ליצירה ושמירה על מרחב עבודה נקי, שנעים להגיע אליו ולשהות בו למשך כל שעות העבודה.
  • הוכח כי סביבת עבודה שאינה מסודרת ונקייה משפיעה לרעה באופן ישיר על התנהלות עובדים והישגיהם. מנגד, הוכח שמרחב נקי, מטופח ומסודר, משפר את מצב הרוח והמוטיבציה, מסייע בריכוז, שומר על הבריאות ומעניק פלטפורמה נוחה ומזמינה לעבודה מסודרת ומאורגנת.
  • בעיני העובדים ארגון המקפיד על שמירת ניקיון שוטף של מרחבי עבודה מעיד על אכפתיות וכבוד של המעסיקים כלפיהם וכלפי צרכיהם.
  • שמירה על משרד נקי מהותית גם לתדמית שהחברה משדרת, בהיותה מעצבת רושם ראשוני ויוצרת במקום אווירה מקצועית, מכבדת, נעימים ומזמינה.

הייחודיות שבניקוי משרדים

חשוב להבין כי ניקיון משרדים המסופק על ידינו הינו שירות ייחודי, השונה באופיו משירותי ניקוי בתים. קודם כל, משרדים הינם סביבה הרבה יותר הומה מבית פרטי, בה עוברים, עובדים ומתנהלים אנשים רבים. לכן גם רמת הלכלוך המיוצרת בהם גבוהה יותר ולעיתים קרובות הם נדרשים בשירותי ניקיון על בסיס יומי. זאת להבדיל מבתים פרטיים שנדרשים לרוב בשירותי ניקיון שבועיים. בנוסף, גם שעות עובדי הניקיון לעיתים קרובות שונה מבתים פרטיים, מפני שלא אחת הם נדרשים בשעות בהן המשרד סגור, כמו מוקדם בבוקר או מאוחר בערב. בנוסף, לעיתים קרובות משרדים מהווים מרחב שופע בחווטים ובמכשור אלקטרוני רגיש כמו מחשבים, שרתים, מדפסות, טלפונים וכו'. על המכשור יש לשמור במהלך עבודות הניקיון וכן לנקות אותו בתשומת לב עם צוות מיומן ואחראי הנעזר בציוד וחומרים מתאימים.

ניקיון משרדים בהתאמה אישית

בזכות ניסיון רב בתחום, ברור לנו שלכל בית עסק, חברה ומשרד יש צורכי והעדפות ניקיון ייחודיות, הנובעות בין היתר מאופיו ותחום עיסוק המשרד, גודלו, כמות האנשים שעובדים ומבקרים בו, סוג הריהוט, הפריטים והציוד שיש לו, וכן מבחינת רמת רגישות לחומרים חסויים, שעות עבודה, צורת המבנה ואמצעי האוורור שלו, ועוד. כפועל יוצא מכך חברתנו מספקת לכל משרד שירותי ניקיון בהתאמה אישית מלאה, העונה במדויק לצרכיו המיוחדים. ההתאמה מפורטת בחוזה העבודה וניכרת בין היתר במועדי ותדירות אספקת השירות, גודל צוות עובדי הניקיון, סוג הציוד וחומרי ניקיון נדרשים. כך למשל, משרד עורכי דין נדרש בשימת לב ושמירה על הניירת הרבה הפזורה בו, ואילו חברת הייטק נדרשת בעובדי ניקיון בעלי מיומנות רבה בניקיון של ציוד טכנולוגי מתקדם. כמו כן, יש הבדל בדגשי הניקיון בין משרד המקבל קהל לבין מי שלא. כך למשל, במשרד המקבל קהל שמים דגש מיוחד על חזות וניקיון אזורי המתנה ודלפקי קבלה.

בנוסף, חברתנו גם מגלה רמה גבוהה של גמישות עבור שינויים וצרכים חד פעמיים, כמו שינוי חד פעמי של יום או שעת הניקיון, או תגבור של צוות העובדים עקב אירוע גדול. עימנו בתי עסק זוכים תחת כתובת אחת אמינה ומקצועית לעוד מגוון שירותים משלימים כדוגמת ניקוי לפני מעבר למשרד חדש, ניקוי משרד אחרי שיפוץ או שריפה, צביעת משרדים, ניקוי שטיחים, ספות וכורסאות, טיפול בהצפות ושירותי הדברה.

עבורכם המשרד הוא העבודה – עבורנו, ניקיון משרדים היא המשימה

אנו מתאימים את עצמנו לכל לקוח ע"פ דרישותיו, כך שתמיד נוכל להעניק לכם את השרות אותו רציתם. אנו בהחלט מאמינים שמשרדכם הינו המקרן אשר משפיע על הלקוחות שלכם לטובה כאשר המקום נקי ומסודר ונגזרת מכך, משליך ומשפיע עלינו כחברת ניקיון מקצועית ואיכותית.

 אנו מקפידים בין היתר על:

small-22X22-diamond ניקוי פנאלים מאבק מצטבר
small-22X22-diamond חיטוי קיטור
small-22X22-diamond החלפת שקיות אשפה
small-22X22-diamond הברקת מראות
small-22X22-diamond ניקוי מדפים
small-22X22-diamond ניטרול ריחות
small-22X22-diamond הדברה טבעית
small-22X22-diamond חיטוי קיטור
small-22X22-diamond טאטוא
small-22X22-diamond שאיבת אבק

small-22X22-diamond שטיפת רצפות
small-22X22-diamond שטיפת מעברים
small-22X22-diamond ניקוי חלונות
small-22X22-diamond ניקוי מטבחונים
small-22X22-diamond ניקוי חדרי שירותים
small-22X22-diamond ניקוי ידיות פתיחה של דלתות
small-22X22-diamond ניקוי קורי עכביש
small-22X22-diamond טיפול בקרדית האבק
small-22X22-diamond פינוי פחים
small-22X22-diamond הדברה טבעית

 

תהליכי ניקיון משרדים וחלל פתוח

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button