ניקיון לאחר שריפה

ניקיון לאחר שריפה

ניקיון לאחר שריפה הינו שרות שנועד לטפל בכל פגעי השריפה עצמה ונזקי כיבויה. מעבר לפיח שחור, גומי שרוף, עץ מפוייח וריחות השריפה, מתווספים גם נזקי הכיבוי, דוגמת הצפות ונזקיהן או חומרי כיבוי שונים אשר משאירים את חותמם על הריהוט, הרצפות והקירות.

שריפות הינן מאורע עגום וקשה. הוא המצריך בהתאמה טיפול יסודי ומעמיק. ישנן שריפות קלות בהן יש נזק ישיר וקל למקום כתוצאה מהאש, אך נזק רב מתהליך הכיבוי וההשתלטות על האש. עשן, ריחות, מים שהצטברו ועוד. לא עלינו, שריפות קשות שמכלות את רוב המקום, שם יש להשקיע בשיקום מקיף ויסודי אף יותר.

מה יש לזהות

לשם כך אנו ב- Diamond מעמידים לרשותכם שירות ניקיון לאחר שריפה, ובו ניקח את המקום ונחזירו לקדמותו, טרם השריפה. מומלץ להשתמש בשרותי חברה מקצועית לשם מטרה זו, מאחר ובד"כ יש לעשות שימוש בחומרים שונים וחזקים ומכשור ייחודי על מנת להתגבר על נזקי השריפה. גם כאשר מדובר בבתים פרטיים וגם במבני תעשיה ומשרדים.

למרבה הצער, שריפות מתרחשות לעיתים במבני מגורים, משרדים או מבני תעשייה עקב מזג אוויר יבש וחם, דליפה של גז, קצר חשמל, ניצוצות של אש גלויה, ועוד. לאחר השריפה, הניסיון לחזור לשגרת החיים מתחיל בניקוי יסודי של המבנה שניזוק על ידי חברה מקצועית ומנוסה. עם חברת Diamond ניקיון ופוליש תזכו לשירותי ניקיון לאחר שריפה יסודיים ומקצועיים המטפלים ביעילות, מהירות ורגישות בנזקים שנוצרו, ומחזירים את הנכס לקדמותו כמקום שנוח ונעים לגור או לעבוד בו.

מרכיבי ניקיון אחרי שריפה

עבודות ניקיון אחרי שריפה המבוצעות על ידי חברתנו מורכבות משורה ארוכה של משימות, פעולות ושלבים, המשתנים בהתאם למידת הנזקים שהוסבו ומאפייני הנכס. בין היתר פעולות אלו כוללות:

  • הערכת נזקים – אנו נסקור את הנכס שנשרף ונעמוד על מידת הנזק שנגרם לו והיקף הפעולות שיש לצבע על מנת להחזירו לקדמותו. חוות דעת זו יכולה לסייע גם בהערכת מידת הפיצויים המגיעים לכם מחברות הביטוח.
  • נזקי פיח – השלב הראשון הנדרש לשם ניקיון דירה לאחר שריפה הינו הסרת הפיח מכותלי הבית וחפציו, מכל פינה וחריץ בעזרת ציוד וחומרים מיוחדים ואיכותיים שונים, כדוגמת שטיפת קירות בקיטור.
  • נזקי עשן – נזקי עשן מתבטאים בריח חריף ועקשן החודר לכל פינה בבית שנשרף, בין אם קירות, רהיטים או חפצים אחרים. בעזרת ציוד, חומרים מתאימים ואוורור הבית, נדאג להוציא ממנו לחלוטין את ריחות העשן והפיח שנספגו בו, ולאחר עבודות הניקוי הבית יזכה בניחוח נעים ומזמין.
  • צביעת קירות – אנו נדאג לצבוע את קירות הנכס ולהסיר מהם את חזות הפיח השחורה. מדובר בעבודות יסודיות המקדימות להן פעולות של תיקון פגעים בקירות כמו הסרת צבע ישן וסתימת חורים וסדקים.
  • ניקוי יסודי של כל הבית – אנו ננקה את הבית שנשרף ביסודיות ולא נשאיר זכר מהמאורע. מדובר בניקיון מקיף ויסודי שאינו מדלג על אף חריץ ופינה. כך למשל, נדאג לנקות שאריות של לכלוך, אבק ופיח ממסילות החלונות והתריסים, מצירי דלתות, מחריצי הרצפה, תעלות אוורור ועוד. הפעולות גם יתרמו לתחזוקת הבית וימנעו היווצרות נזקים נוספים לרכוש.
  • שחזור רצפות – יש לנו את כל הידע והכלים לשחזר רצפות אחרי שריפה באמצעות פעולות שונות הכוללות ניקוי הריצוף בקיטור להסרת שכת הפיח. לאחר מכן נדאג לבצע ליטוש ופוליש לרצפות וכך להפכן למשטח נקי, מבריק ומצוחצח.

מה אנו בדיימונד מציעים

אנו מצויידים בכל המכשור הרלוונטי וכמובן בכל הרגישות האפשרית כשמדובר באירועים מסוג זה,  נפנה את הציוד \ הריהוט הפגום, ואף נסייע בשיקום כל מה שבתחום ההתמחות שלנו.

כמובן באם נאתר מפגעים בטיחותיים, נתריע על כך ונאמר לכם להזמין בעל מקצוע יעודי כמו חשמלאי שיחליף תשתית שנפגמה, או אינסטלטור שישקם צנרת שנמסה כתוצאה מהבערה. כמובן איננו מבצעים עבודות מסוג זה אלא מתמחים בניקיון בלבד.

השרות כולל ניקוז נוזלי כיבוי, פינוי שטיחים שנשרפו, שיקום טיח וצביעת קירות מפוייחים, ניקוי ריהוט ששרד את האש – שולחנות, כסאות, ארונות, חלונות, תריסים, שאיבת אפר ועוד. הטיפול יכלול הברקת רצפות על מנת שהמקום יחזור למראה חדש וכמובן נעניק טיפול מיוחד לניטרול ריחות השריפה.

נזקי שריפה ותוצאות ניקיון ושיקום
נזקי שריפה ותוצאות ניקיון ושיקום
תהליכי ניקיון לאחר שריפה

small-22X22-diamond נזקי שריפות
small-22X22-diamond נזקי כיבוי שריפות
small-22X22-diamond שטיפת חלונות
small-22X22-diamond ניקוי מעלית
small-22X22-diamond ניקוי מעקות
small-22X22-diamond פינוי נזקי השריפה
small-22X22-diamond ניקוי מים

small-22X22-diamond ניקוי פנאלים מאפר שריפה
small-22X22-diamond ניקוי תריסים
small-22X22-diamond ניקוי ריהוט
small-22X22-diamond הברקת רצפות
small-22X22-diamond ניקוי מדפים
small-22X22-diamond ניטרול ריחות
small-22X22-diamond הדברה טבעית

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button