ניקיון לאחר שיפוץ

מבצע !

ניקיון לאחר שיפוץ + פוליש + הדברה ירוקה במחיר מיוחד – חייגו עכשיו

050-9222-392

ניקיון לאחר שיפוץ

המשימה המשלימה את שיפוץ הבית, לחלום שלכם.

ניקיון לאחר שיפוץ נעשה בהקפדה ושמירה על תוצאות השיפוץ של הנכס. כאמור ביצוע ניקיון לאחר שיפוץ הוא התהליך המשלים של השיפוץ עצמו, והופך אותו למעשה למושלם. בתאום, אנו ממליצים במקרים של רכישת ריהוט חדש, להביאו רק לאחר ביצוע הניקוי עצמו. כך העבודה תהיה נוחה יותר ונימנע מהזזת הריהוט מפינה לפינה. באם המצב נתון, לא נהסס ונבצע את משימת ניקוי הבית או המשרד, תוך הקפדה על הריהוט החדש, על מנת להגן עליו.

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו בתהליך שיפוץ הבית, המשרד או החנות. כאשר שיפוץ, הינו למעשה מהלך האמור לשפר את איכות החיים של השוהים בו, והינו מהלך זול יותר ממעבר בית ועל כן נפוץ יותר.

מן הסתם לאחר השיפוץ, תרצו להגיע ולמצוא את ביתכם המחודש, ממש כפי שדמיינתם לעצמכם לפני השיפוץ – מסודר, נקי, מבריק ומדיף ריחות נעימים.

תהליך השיפוץ עליו החלטתם, הינו תהליך לא פשוט, בו הבית מתבלגן ומתלכלך באופן מהותי. חלקכם אף יעדיפו לרהט את הבית מחדש לאחר השיפוץ, ומן הסתם ומן ההיגיון אף אחד לא ירצה להכניס ריהוט חדש ויקר למקום מלוכלך, בו האבק שורר ועף ממקום למקום.

היכן אנחנו בדיימונד פוליש משתלבים?

ובדיוק בנקודה הזו, בה סיימתם שיפוץ, הכל בבלגאן ולכלוך, המובילים של הריהוט החדש כבר תאמו עמכם הגעה, ואתם לא רואים איך התמונה ההיא בדמיונכם אודות בית מחודש, נקי ומבריק מתממשת, Diamond פוליש ונקיון, יהפכו לכם את המציאות הלא נעימה והתמונה העגמומית למציאות עליה חלמתם ודמיינתם, בזכות שרות ניקיון לאחר שיפוץ אותו אנו מעניקים. אנו נגיע במלא המרץ והמוטיבציה, נבצע ניקיון מקצועי, נמרק, נצחצח וננקה כל פינה בבית, ונהפוך את המקום לכדי בית מחודש נקי שפשוט נעים לשהות בו. אותו בית מחודש עליו חלמתם או דמיינתם.

ההכרח בשרות ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ אינו בגדר המלצה, אלא ממש חלק בלתי נפרד מהשיפוץ עצמו ובעיקר הגימור שלו. בתהליך השיפוץ, כתוצר שלו, יצטבר ליכלוך רב. לכלוך שאינו כשאר הליכלוך המוכר לכם. מדובר בחלקיקים עיקשים הנדבקים לכל דבר אפשרי: ריהוט, רצפה, קירות, חלונות, דלתות משקופים ועוד. מלבדם,ישנם שאריות של דבקים, חומרי איטום, צבע, חומרי דילול ועוד חומרים שונים ומשונים. לרוב, פעולות ניקוי "סטנדרטי" של יושבי הבית המשופץ, לא ממש יועילו ולא ממש יסירו ויתגברו על כל הזוהמה שנובעת מהתהליך. לשם ניקיון לאחר שיפוץ יסודי יכלול חומרים ייחודיים אשר יסירו את כל אותם מפגעים ביעילות, ואנשי המקצוע שלנו יעשו זאת ביעילות והקפדה על כל הפרטים

Diamond-Polish תמיד בשבילכם

אז כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון שתבצע ניקיון לאחר שיפוץ שביצעתם, אנו בטוחים שאתם צריכים את דייאמונד פוליש. אנו מעניקים את כל סוגי שרותי הניקיון האפשריים, כאשר גולת הכותרת שלנו, היא ניקיון לאחר שיפוץ. אנו בדייאמונד פוליש נבצע את כל התהליך במהירות ויעילות ומבלי לוותר על כל פרט ופרט. בין אם מדובר בביתכם הפרטי או במשרד, חנות או בעצם כל נכס בו ביצעתם שיפוץ, ואתם זקוקים לשרות ניקיון לאחר שיפוץ, Diamond-polish, זו התשובה!

 עבודות ניקיון לאחר שיפוץ לדירות ומשרדים מבוצעות על ידי חברת Diamond ניקיון ופוליש כהליך מוקפד ומקצועי. ההליך מבוצע על ידי צוות מיומן עם מכשור וחומרים ייחודים השומרים על תוצאות השיפוץ והנכס ומבטיחים קבלת מרחב נקי ומצוחצח, מוכן לאכלוס. כמו כן, אנו מציעים עבור ניקיון לאחר שיפוץ מחיר הוגן במיוחד, לצד שירות אדיב ומחויבות לעמידה בלוחות הזמנים.

עבודות ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון דירות אחרי שיפוץ וניקיון משרדים הינו הליך יסודי ומורכב הכולל קשת רחבה של פעולות ניקוי שונות:

  • הסרת כתמים ושאריות בניה, דבק וצבע מכל רחבי הבית לרבות הסרתם מתריסים, דלתות, חלונות ורהיטים.
  • ריצוף הבית – ניקוי יסודי של ריצוף הבית מכל שאריות הבניה והשיפוץ, כולל גם ניקוי של פנלים. לא אחת השלמות עבודות אלו דורשת לבצע פוליש לרצפות.
  • משטחים נוספים – מלבד משטח הריצוף יש עוד משטחים בבית או במשרד שיש לנקותם בקפידה אחרי שיפוץ. מדובר במשטחים כדוגמת קירות, מדפים, עמודים, מחיצות, דלתות, משטחי עבודה במטבח ועוד. בכל משטח נטפל בעדינות והקפידה בהתאם לחומרים ממנו הוא עשוי ולכתמים מהם הוא סובל.
  • ניקוי שטיחים, ריפודים ומזרנים – במידה ונשארו במשרד או בבית במהלך השיפוץ שטיחים, מזרנים, ספות וכורסאות, אנו נדאג לנקותם ביסודיות עם מכשור וחומרים מיוחדים המותאמים לסוג הטקסטיל ולסוגי הלכלוך והכתמים שיש בהם.
  • ניקיון יסודי של חדרי אמבטיה ושירותים מכל אבק, לכלוך וכתם, וניקוי וצחצוח של כל רכיבי החדרים לרבות ריצוף, חיפוי קירות, אריחי קרמיקה, מראות וכלי סנטריה.
  • חדר מדרגות – ניקוי חדר מדרגות חיצוני או פנימי, לרבות ניקוי של מעקות.
  • כל פרט קטן – למעשה בעבודות ניקיון המסופקות על ידינו לאחר שיפוץ אנו לא מדלגים על שום פרט ופינה, וכל מקום בדירה או במשרד מנוקה בקפידה. בין היתר אנו נדאג לנקות גופי תאורה, פתחי אוורור, חפצי נוי, תמונות, סביב שקעי חשמל ומוצרי חשמל שונים, כמו מקרר או מזגן.
  • עבודות הדברה – לא אחת עבודות שיפוץ חושפות ומושכות אל הבית מזיקים שונים. לכן טרם אכלוס מומלץ לוודא כי הבית המשופץ אינו סובל ממזיקים, ובמידת הצורך נבצע פעולות של חיטוי והדברה.

מן הסתם אם השיפוץ היה כרוך בהחלפת מרצפות, נוכל להציע לכם את שרות הפוליש המדהים שלנו.
גם לעוברים דירה, שוכרים וכאלה העוזבים דירה מומלץ לקרוא על שרות ניקיון הבתים שלנו

מאמר חשוב על חברות ניקיון וניקיון אחרי שיפוץ באתר mako

 

[whatsapp]
דוגמה לתוצאות של דיימוד בשטח לאחר ניקיון של מתחם לאחר שעבר שיפוץ
תוצאות נוספות של שרות ניקיון לאחר שיפוץ של Diamond-Polish
שלום רב! לפני כחודש ערכנו שיפוץ מקיף בבית. חיפשנו וחיפשנו חברת ניקיון אמינה וטובה.
מהרגע הראשון שהתקשרנו לדיימונד הופתענו מהיחס הטוב והשירות המהיר!!ממליצה בחום על החברה!!
במיוחד שהם מעסיקים בוגרי יחידות קרביות!!
אנה

אשדוד

הזמנו את חברת הניקיון כשאבדנו עצות. כל הבית היה מלוכלך ומסריח לאחר השיפוץ.
הגיע צוות של בחורים חרוצים שניקו לנו את כל הבית עד שהבריק!!
ממליצה בחום על חברת דיימונד! היחס והשירות מדהיםם!
אתי

תל אביב

הזמנתי את בעל המקצוע הגיעו אלי בזמן, ביצעו עבודה מקצועית, יסודית, ביעילות רבה, במהירות, ניקיון מקצועי ברמה הכי גבוהה וטובה שיכולה להיות, השירות שלהם היה מדהים, היחס מעולה, אדיבים, מקצוענים, זריזים, המחירים הוגנים, הרבה זמן שלא נתקלתי בבעלי מקצוע כאלו, ממליצה בהחלט בחום רב לשאר הצרכנים !!!

אילנית

אשקלון

הזמנתי את חברת  הניקיון דיימונד בתאריך 14.10.15 לצורך ניקוי דירה חדשה. הניקיון היה מקצועי, השירות אדיב וממש נחמד שהם מעסיקים רק חבר'ה בוגרי צבא!, ממליצה בחום לכולם על חברת ניקיון איכותית!!!

רותי

עפולה

מטבח שעבר ניקיון לאחר שיפוץ
גרם מדרגות לדוגמא שעבר ניקיון לאחר שיפוץ
שירותים נקיים לאחר שיפוץ
פטיו מבריק לאחר השיפוץ

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button