ניקיון חדרי מדרגות של דייאמונד פוליש

ניקיון חדרי מדרגות בבנייני מגורים ומשרדים

ניקיון חדרי מדרגות הינו שרות בעל חשיבות עליונה עבור לקוחות שונים, המעוניינים שהכניסה אל לובי הבניין שלהם תהיה נקיה מאוד, מדיפה ריח טוב, מזמינה וכזאת שתנעים את באי הבניין.

רבים אינם מייחסים חשיבות לחלק בו הם נתקלים יום יום כאשר הם חוזרים מן העבודה או יוצאים מהבית – חדר המדרגות. החלק הבלתי נפרד מכל בנין מגורים או בניין משרדים, בו בכל קומה או יציאה מהמעלית יש חלל בו אנו פוסעים לעבר הבית או המשרד.

כמה מתסכל יכול להיות המעבר בחלל חדר מדרגות מלוכלך ושאינו מריח טוב אל בית שכולו נועם ונקיון, או לחילופין, מעבר בחלל ציבורי של בניין משרדים מלוכלך, לעבר משרד מסודר ונקי, אשר מנעים את שהייתם של העובדים.

ריחות בחדר מדרגות נובעים, בין היתר, כתוצאה מכך שלא כולם מאווררים ויתכן שלשכן טפטף פח הזבל בדרכו להשליך אשפה, או כאשר אורחים שאינם דרים בבניינכם ואינם מקפידים כמוכם פשוט ליכלכו את המעלית או את המדרגות, או שפשוט מישהו נכנס לבניין לאחר שדרך על לכלוך בחוץ.

כל וועד בית בבניין מגורים מבקש להעסיק חברת ניקיון שתבצע ניקיון חדרי מדרגות כהלכתו, כזה שאינו פוסח על הפרטים הקטנים ואינו מותיר אף פרט לא נקי.

שרות ניקיון חדרי מדרגות של דייאמונד

אנו ב- Diamond מציעים שרותי נקיון מקיף לחדרי מדרגות של בנייני מגורים. אנו מקפידים בין היתר על מעקה נקי, שכן רבים מניחים עליו ידיים והוא עלול להוות כר נפלא לחידקים. כניסה נקייה ללובי הבניין, מעלית ללא טביעות אצבע, קורי עכביש בפינות החלל, ניטרול ריחות מחדר האשפה, גופי תאורה נקיים, פחים ריקים בחדר המדרגות, ניקוי אבק, הברקת מראות, ידיות דלתות המעלית, וכמובן שטיפה הגונה וקבועה של המרצפות והמעברים השונים.

אנו מקיימים פיקוח מלא על העובדים, על מנת שיבצעו בדיוק את מה שסוכם עם וועד הבית. והכל על מנת שהלובי יהיה כפי שהוא אמור להיות, נעים מזמין ויוקרתי.

ניקיון חדרי מדרגות

אין זה משנה אם יש או אין לכם בבניין מעלית, חדר המדרגות עדיין נותר מרחב מרכזי במבנה. כבתור שכזה יש חשיבות רבה להקפדה על ניקיון חדרי מדרגות, המבטיח מרחב שנעים לעבור בו, מאוורר, ריחני ונקי. החברה המובילה Diamond ניקיון ופוליש תדאג לנקותו באופן שוטף בעזרת צוות מקצועי, המצויד בציוד וחומרים יעילים, איכותיים ובטוחים לשימוש.

חשיבותו של חדר המדרגות

לא משנה כמה הדירה או המשרד שלכם מעוצבים, נקיים ומרשימים, אם הכניסה לבניין וחדרי המדרגות מוזנחים ומלוכלכים, הם יותירו רושם שלילי על המבקרים במקום. הדבר יעיד על וועד בנין ודיירי מקום שלא אכפת להם מסביבתם, ולא מוכנים להשקיע בטיפוחו, מה שגורם לחוויה לא נעימה המובילה לא אחת למניעת יצירת קשר נוסף עם המקום, להורדת הביקוש לנכסים בבניין ואף להורדת ערכם בשוק. מעבר לכך, גם לדיירי הבניין אין זה נעים לעבור מידי יום במרחב שאינו מתוחזק כראוי ואינו נעים, נקי ומטופח. בעבר הרחוק צורך זה היה מטופל על ידי תורנות של דיירי הבניין. בימינו עם אורח החיים העמוס והעובדה שבניינים הפכו להרבה יותר גדולים וגבוהים, עבודות ניקיון חדר מדרגות עברו ובצדק לידי גורמים מקצועיים כמו חברתנו.

ניקיון מקצועי של חדר המדרגות

פניה אל חברתנו למתן שירותים מקצועיים של ניקיון מדרגות תעניק לכם קשת רחבה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

  • חברה מנוסה – אנו מחזיקים בניסיון רב בכל הקשור לניקיונם של חדרי מדרגות בבנייני מגורים ומשרדים כאחד. הניסיון בא לידי ביטוי בשירות מקצועי, יעיל ואמין.
  • רמה גבוהה של אמינות – ברור לנו שאתם לא רוצים כל אחד בחדר המדרגות של הבניין שלכם. על ידי בחירה בחברתנו אתם יכולים להיות רגועים שאת חדר המדרגות שלכם מנקה צוות מקצועי ואמין, הנבחר בקפידה ואשר עבודתו מפוקחת באופן שוטף. כמו כן, בכל מקרה של בעיה נציגינו עומדים לרשותכם ויספקו לכם פתרונות מהירים ויעילים לשביעות רצונכם המלאה.
  • מקצועיות – אנו מנקים חדרי מדרגות ללא רבב, ברמה גבוהה ביותר של מקצועיות הניכרת בכל היבטי השירות החל מכוח אדם מיומן וחרוץ, עמידה בלוחות זמנים, ציוד וחומרים מתקדמים ואיכותיים נושאי תו תקן, ועבודות ניקוי מלאות ומוקפדות.
  • מחיר – אנו מציעים עבור ניקיון חדרי מדרגות מחיר משתלם והוגן במיוחד.
  • ההצעה שלנו תכלול תמיד ניקיון יסודי של כלל המרכיבים בחדר המדרגות

small-22X22-diamond ניקוי פנאלים מאבק מצטבר
small-22X22-diamond ניקוי פחי אשפה בחדר המדרגות
small-22X22-diamond החלפת שקיות אשפה
small-22X22-diamond הברקת מראות
small-22X22-diamond ניקוי מדפים
small-22X22-diamond ניטרול ריחות
small-22X22-diamond הדברה טבעית

small-22X22-diamond שטיפת רצפות
small-22X22-diamond שטיפת מעברים
small-22X22-diamond שטיפת חלונות
small-22X22-diamond ניקוי מעלית
small-22X22-diamond ניקוי מעקות
small-22X22-diamond ניקוי ידיות פתיחה של המעלית
small-22X22-diamond ניקוי קורי עכביש

תהליכי ניקיון חדרי מדרגות של דייאמונד םוליש

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button