ליטוש מרצפות

ליטוש והברקת מרצפות | חידוש והברקה

ליטוש מרצפות הינו תהליך שבמסגרתו מבצעים חריצה מחדש וניקוי של חריצי התפר, מילוי בדבק שיש, תהליך הליטוש עצמו, מריחת סילר לאיטום והברקה.

התהליך של ליטוש מרצפות, מתאים לרוב הרצפות והתוצאה המתקבלת הינה של משטח אחיד בעל ברק של מראת זכוכית, בשל טשטוש חריצי התפר המקובלים שבין המרצפות. התהליך זול ופשוט בהרבה מאשר תהליך החלפת ריצוף, ויכול לשמש כתחליף נפלא להחלפת ריצוף בשל המראה של מרצפות מחודשות ומבריקות.

תהליך ליטוש מרצפות מורכב ממספר שלבים.

ההכנה של המרצפות הקיימות מתחיל בחריצה שנועדה להרחיב את החריצים הקיימים שבין המרצפות וניקויי יסודי של כל המצטבר בהם. כאשר לאחר מכן, אנו ממלאים אותם בדבק שיש חזק ואטום. וכן, ממלאים שריטות ושברים. לאחר שלב זה אנו נתמתין לייבושו המוחלט של דבק השיש כ- 2.5-3.5 שעות.

בשלב הבא, באמצעות מכונת ליטוש בעלת מלטשי יהלום בעובי גס, נבצע ליטוש שמטרתו להשוות גבהים בין כל המרצפות והחריצים. התהליך חוזר על עצמו כאשר בהדרגה משתמשים במלטשי יהלום יותר ויותר עדינים עד ליצירת אחידות מוחלטת.

השלב הבא, הינו הפוליש שמבריק את הרצפה לגוון מבריק או מט, לבחירתכם, כאשר השלב האחרון, הינו שלב האיטום המתבצע ע"י חומר המכונה סילר, החודר לנקבוביות המרצפת והופך אותה לעמידה בפני כתמים, חומרים, שריטות ובעיקר טורם לעמידותה הכללית.

התקשרו כעת:

 050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ

12 + 4 =