ליטוש מרצפות - דייאמונד פוליש

ליטוש מרצפות

ריצוף ביתכם כבר דהוי וישן? רגע לפני שאתם מוציאים הו תועפות על ריצוף חדש כדאי שתבדקו את האפשרות של ליטוש מרצפות. מדובר בשירות מתקדם ומקצועי המכונה גם ליטוש באבן, המבוצע על ידי חברת Diamond ניקיון ופוליש. זהו אמצעי משתלם ויעיל לחידוש חזותו של ריצוף ישן, דהוי ושרוט, המתאים לכול סוגי הריצוף לרבות ליטוש מרצפות שיש, המספק תוצאות מבריקות, מרהיבות ביופיין ועמידות לאורך זמן.

ליטוש מרצפות שיש

עבודות של חידוש מרצפות על ידי ליטושן מבוקשות במיוחד עבור ריצוף שיש יוקרתי, שמאז ומעולם היה מבוקש כמשטח ריצוף איכותי ואסטטי. יחד עם זאת, עם השנים אריחי שיש נוטים לספוח כתמים ולכלוך, לאבד מברקם, לסבול משריטות וחבלות ומנזקי חומרי ניקוי חזקים. במצבים אלו אחד הפתרונות היעילים ביותר להשבת חזותן הטבעית והמרשימה של מרצפות השיש הינו באמצעות ליטושן. ואולם, מדובר בפעולות מורכבות שיש לבצע בקפידה בכדי לא להסב נזק לריצוף ובכדי להוציא מאבני השיש את מלוא הדרן ויופיין הטבעי.

מלטשת יהלום לרצפות

ליטוש למרצפות הינו הליך מקצועי מורכב וארוך, שאנו מבצעים עם צוות מיומן הנעזר במלטשת יהלום. בתחילה נעזרים בדיסק יהלום המחרץ את הפוגות שבין אריחי הריצוף ברוחב של עד 2 מ"מ ובעומק של עד 5 – 6 מ"מ. את החריצים הפתוחים מנקים היטב וממלאים אותם בדבק אפוקסי המכונה גם דבק שיש, בגוון הזהה לזה של האריחים. כעבור כשעתיים ולאחר שהדבק הגיע לייבוש מלא, גורסים ומיישרים את פני השטח של הריצוף בעזרת מכונה מיוחדת, ייעודית לעבודות אלו, הפועלת באמצעות יהלומים גסים. על פעולה זו חוזרים מספר פעמים, כל פעם עם דיסק יהלומים יותר מעודן, עד לקבלת משטח אחיד, חלק לגמרי ומבריק. סיומו של הליך זה מבוצע עם עבודות פוליש מקצועיות, המעניקות ריצוף מט משי או מבריק כמו מראה. לבסוף, בכדי לשמר את תוצאות הליטוש ולהגן על הריצוף אנו נצפה ונאטום אותו בשכבת סילר.

מחיר ליטוש מרצפות

אנו מציעים ללקוחותינו הפרטיים, העסקיים והמוסדיים עבור עבודות של ליטוש מרצפות מחיר משתלם במיוחד. המחיר הרבה יותר זול ומהיר מאפשרויות אחרות של החלפת ריצוף או הדבקת ריצוף חדש על פני הישן. כך למעשה, בהרבה פחות כסף ומאמץ תזכו בבית, במשרד או בלובי של הבניין שלכם בריצוף מרשים ויוקרתי במיוחד.

ליטוש מרצפות, הברקת מרצפות, חידוש והברקה

ליטוש מרצפות הינו תהליך שבמסגרתו מבצעים חריצה מחדש וניקוי של חריצי התפר, מילוי בדבק שיש, תהליך הליטוש עצמו, מריחת סילר לאיטום והברקה.

התהליך של ליטוש מרצפות, מתאים לרוב הרצפות והתוצאה המתקבלת הינה של משטח אחיד בעל ברק של מראת זכוכית, בשל טשטוש חריצי התפר המקובלים שבין המרצפות. התהליך זול ופשוט בהרבה מאשר תהליך החלפת ריצוף, ויכול לשמש כתחליף נפלא להחלפת ריצוף בשל המראה של מרצפות מחודשות ומבריקות.

תהליך ליטוש מרצפות מורכב ממספר שלבים.

ההכנה של המרצפות הקיימות מתחיל בחריצה שנועדה להרחיב את החריצים הקיימים שבין המרצפות וניקויי יסודי של כל המצטבר בהם. כאשר לאחר מכן, אנו ממלאים אותם בדבק שיש חזק ואטום. וכן, ממלאים שריטות ושברים. לאחר שלב זה אנו נתמתין לייבושו המוחלט של דבק השיש כ- 2.5-3.5 שעות.

שימוש במלטשי יהלום בעובי גס

בשלב הבא, באמצעות מכונת ליטוש בעלת מלטשי יהלום בעובי גס, נבצע ליטוש שמטרתו להשוות גבהים בין כל המרצפות והחריצים. התהליך חוזר על עצמו כאשר בהדרגה משתמשים במלטשי יהלום יותר ויותר עדינים עד ליצירת אחידות מוחלטת.

השלב הסופי

כעת בשלב זה, מתבצע הפוליש שמבריק את הרצפה לגוון מבריק או מט, לבחירתכם, כאשר השלב האחרון, הינו שלב האיטום המתבצע ע"י חומר המכונה סילר, החודר לנקבוביות המרצפת והופך אותה לעמידה בפני כתמים, חומרים, שריטות ובעיקר טורם לעמידותה הכללית.

ליטוש מרצפות - לפני ואחרי

קראו גם על שרותי הפוליש קיסטל שלנו

ליטוש מרצפות - תהליך מורכב בעל השלכות משמעותיות על מראה המרצפות

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button