למה כדאי לשכור שירותי חברת ניקיון בתל אביב ?

מחפשים שירותי ניקיון בתל אביב עבור המשרד או הבית? כדאי לכם לבחור בשירותי חברת ניקיון מקצועית, מוכרת ואמינה כמו חברת יהלום ניקיון ופוליש. מדובר בשירות שהביקוש עבורו רק עולה כל הזמן עקב שורה ארוכה של יתרונות שיש לו להציע לקהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד.

עבודות ניקיון קבועות ומלאות

לכולנו חשוב לשמור על מרחב המחייה שלנו נקי, אולם בפועל עקב אורח החיים העמוס קשה לרבים מאתנו לשמור על רמה נאותה וקבועה של ניקיון. לכן, לא אחת אנו מוצאים את עצמנו מעגלים פינות, מנקים בתדירות יותר נמוכה, דוחים מטלות או מנקים באופן הרבה פחות יסודי, כאשר אותה בעיה גם קיימת במשרדים ובתי עסק בתל אביב המנסים לנקות את המשרד בעצמם. למרבה המזל, ניתן לפתור בעיה זו בקלות ויעילות על ידי השכרת שירותי חברת ניקיון בתל אביב, אמינה ומקצועיות, אשר תגיע במועדים קבועים לנקות את הבית או המשרד ותבצע עבודה מושלמת בהתאמה מלאה לדרישות שלכם. לחברה תמיד יהיה כוח אדם בכל מועד מבוקש וזאת להבדיל מהשכרת אדם פרטי לעבודות הניקיון, המוגבל בשעות פעילותו ואשר אם אינו יכול להגיע לנקות מסיבה זו או אחרת, אתם מוצאים את עצמכם ללא מענה או תחליף זמין עבורו.

עבודות ניקיון בכל מועד מבוקש

בהיות עבודות ניקיון גוזלות זמן ומעצם העובדה שהן מבוצעות בתוך המרחב בו אנו עובדים או חיים, רבים באזור תל אביב מעדיפים להזמין שירותים אלו בשעות שהם לא בבית או במשרד. על ידי השכרת שירותי ניקיון מקצועיים תוכלו ליהנות מגמישות גבוהה של שעות פעילות, עם תיאום מועדים הנוחים לכם בכל יום ואף בכל שעה במשך השבוע. כך למשל, תוכלו להזמין את שירותי הניקיון מוקדם בבוקר, בצהרים ואף באמצע הלילה. נוסף לכך חברה מקצועית וגדולה גם תוכל להציג גמישות להחלפת או תגבור מועדי הניקיון בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. כך למשל, אם ערכתם מסיבה במשרד תוכלו להזמין את שירותי החברה ליום אחר כך ואף לבקש יותר עובדי ניקיון למטלה זו, או אם בדיוק ביום הניקיונות אתם מארחים חברים בבית, תוכלו לדחות את מועד הניקיונות ליום אחר.

רמה גבוהה ביותר של ניקיון

על ידי הזמנת שירותי חברת ניקיון מקצועית בתל אביב, תיהנו מרמה גבוהה ביותר של ניקיון שלבד הייתם מתקשים להגיע אליה באופן שוטף. היא מתקבלת בזכות עקרונות עבודה יעילים, עם ציוד וחומרים מתאימים ועם צוות ניקיון מיומן העובר הכשרות בתחום, שעבודתו מפוקחת באופן שוטף. זאת להבדיל מהשכרת עובד ניקיון פרטי המוגבל בידע ובכלים שיש לו, ומידת המאמץ שלו תלויה ברצונו האישי ואין עליה שום פיקוח מקצועי. כך למעשה תזכו בניקיון יסודי קבוע בכל חלקי ופינות הבית, בין אם במסילות של החלונות, תריסים, אבק על ארונות, לכלוך מאחורי הכיור, ניקוי מסך מחשב ועוד.

מגוון רחב של שירותים

עם חדירת תחום הניקיון המקצועי לתל אביב, הפך ענף זה ליותר ויותר יעיל ומקיף, וחברות רבות מציעות ללקוחותיהן סל שירותים מגוון ורחב. הסל מספק מענה לשלל צרכי ניקיון ותחזוקה נוספים כדוגמת שירותים תקופתיים של חברת פוליש בתל אביב וכן ניקוי ספות ושטיחים, ניקוי לאחר שריפה, שאיבת הצפה, ניקיון לפני מעבר או אחרי שיפוץ. וזה עוד לא הכול: חברת ניקיון מקצועית יכולה לספק לכם גם מענה לעוד צרכי תחזוקה, כמו שירותי חברת הדברה בתל אביב וגם שירותי ניהול ואחזקת בניינים. כך שעל ידי בחירה בחברת ניקיון גדולה ורצינית באזור המרכז, תוכלו לקבל ממקור אחד מענה מקיף ומדויק לצרכי ניקיון ותחזוקה שוטפים, תקופתיים וייחודיים שלכם.

לא להיות מוטרדים מהנושא

על פניו ניתן להעסיק עובד ניקיון מטעם החברה שלכם במקום לפנות לגורם חיצוני. אולם בפועל סוג זה של התנהלות לעיתים קרובות הרבה פחות יעיל ומוצלח, בהיותו גוזל הרבה משאבים מבית העסק. בין היתר העסקת עובדי ניקיון דורשת לאתר כוח אדם מתאים, להפיק משכורות, לרכוש ציוד וחומרי ניקיון מיוחדים ולעקוב ולפקח אחר העבודה. הדבר גם נכון עבור העסקת עובד ניקיון בבית, עבורו יש להוציא תלוש שכר ולדאוג לכל צרכיו הסוציאליים, לרבות טיפול במקרים של פגיעה במהלך העבודה. כל זאת עוד לפני שדיברנו על הדרכת העובד, פיקוח ומעקב אחר עבודתו, פיטוריו אם אינו מתאים וחיפוש אחר עובד חדש במקומו.

מנגד, עבודה עם חברת ניקיון גדולה חוסכת מכם את כל המשאבים והטרחה הקשורים להעסקת עובדי ניקיון, פיקוח, דאגה לרווחתם וקיום יחסי עובד מעביד מולם. חברת הניקיון היא המעסיקה של עובד הניקיון והיא זאת שאחראית לשכרו ורווחתו ולכיסויו עם ביטוח צד ג'. כמו כן, במידה ואינכם מרוצים מהעובד שסופק לכם מכל סיבה שהיא, החברה תדאג לספק לכם עובד אחר. כך יורדת מכתפיכם טרחה רבה המפנה לכם עוד זמן ומשאבים חשובים להתמקד בתחומי עיסוק מרכזיים של המשרד, ולהניח לחברת הניקיון לדאוג לכל צרכי הניקיון והתחזוקה של המקום. כמו כן, כל בעיה או צורך העולים בתחום הניקיון נפתרים במהירות ויעילות מול מנהלי חברת הניקיון.

מחיר אחיד וקבוע

לא אחת, העסקת עובד ניקיון באופן פרטי או על ידי העסק תעלה לכם בסיכומו של דבר יותר מאשר השכרת שירותי חברת ניקיון עם מחיר אחיד וקבוע ידוע מראש. הסיבה לכך היא שבנוסף לשכר עובד הניקיון יש גם להוסיף עוד תשלומים נוספים רבים כמו פנסיה, חופשות מחלה, הבראה, פיצויים ועוד.

התנהלות מסודרת ומקצועית

עבודה מול חברת ניקיון רצינית מתנהלת באופן מוסדר ומקצועי בכל שלבי ההתקשרות. ההתנהלות עם החברה מתחילה בהצעת מחיר מפורטת וממשיכה לחוזה עבודה המסדיר את כל התקשורת בין שני הצדדים. כמו כן, לכל בעיה וצורך מסופקים פתרונות מיידיים המותאמים לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. מעבר לכך, עבודה מול גורם מקצועי ומוכר מבטיחה כתובת בטוחה ואמינה, הזמינה כל הזמן ומחויבת ללוחות זמנים, ונושאת באחריות על העבודות המבוצעות על ידי עובדיה.

Call Now Button