חברת ניקיון בתים המעניקה שרותים מגוונים בתחום

חברת ניקיון בתים

שרותי ניקיון מגוונים לדירות ובתים

אנו חברת ניקיון בתים המציעה ללקוחותינו מגוון שרותי ניקיון ושרותים משלימים.
את השרותים הללו ניתן לקבל כקבועים ו\או כשרותים חד פעמיים. בין אם ברצונכם בנקיון קבוע על בסיס שבועי או דו שבועי, או פשוט ב"מכת ניקיון" יחידה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה רלוונטית עבור דרישתכם.  אנו מציעים מגוון רחב מאוד של חבילות ושירותים משלימים כמו: פוליש על מגוון סוגיו והדברה ירוקה וטבעית. כך שמן הסתם, תוכלו למצוא אצלינו פתרון שלם שאינו מסתכם רק בנקיון הבית שלכם.

התקשרו אלינו ואנו כבר בדרך:

050-9222-392

מענה טלפוני בין השעות 07:00 - 22:00

ניקיון דירות ובתים לפני ואחרי מעבר

חברת ניקיון בתים – דייאמונד פוליש, מעניקה שרות ניקיון בתים ודירות עבור לקוחות המעוניינים להותיר את הדירה הישנה שלהם מטופלת ונקייה (התחייבתם לנקות בעזבכם דירה שכורה?), וגם עבור כאלה המעוניינים להיכנס לדירה חדשה או שכורה אשר עברה ניקוי יסודי, כזה שאינו מותיר אבק או כל לכלוך "של אחרים".

אנו ב- Diamond כחברת ניקיון בתים מקצועית מעניקים שרות מקיף וקפדני הכולל: שטיפת רצפות, אסלות, אמבטיות, חדרי ילדים, סלון, חדרי מזווה, פנים הארונות, הסרת כתמים, שאיבת לכלוך, פינוי אשפה ופסולת כבדה, רהיטים ישנים שאתם מעוניינים לזרוק, הברקת חלונות ומראות, תריסים, פאנלים, מעקות וידיות, ניקוי קירות ולמעוניינים, גם צביעת הבית כולל דלתות ומשקופים.

ניקוי לפני איכלוס או מעבר דירה

לא משנה אם הדירה בבעלותכם, שכורה, חכורה, עברה שיפוץ, דירה בדמי-מפתח או מושאלת לתקופה מסויימת. להיכנס אליה, בוודאי תרצו רק לאחר שאנחנו בדייאמונד ביצענו את משימות הניקוי והקרצוף.

Diamond, חברת ניקיון בתים בעלת שרותים מקיפים. אנו מציעים ללקוחות המעוניינים בכך, מגוון שירותים רחב המהווה השלמה לשרות נקיון הדירות.  שרותים כמו פוליש, צבע והדברה יהפכו את ביתכם למקום הכי נעים והכי מנצנץ..

בדקו את שרות  ניקיון לאחר שיפוץ שלנו.

מאמר על ניקיון סביבת הבית בויקיפדיה

חברת ניקיון בתים - Diamond-Polish

מגוון שרותים משלימים לרשותכם:

ניקיון - Diamond פוליש                           small-22X22-diamond צביעה
small-22X22-diamond הדברה ירוקה                small-22X22-diamond ליטוש רצפות

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]