חברת ניקיון בתים המעניקה שרותים מגוונים בתחום

חברת ניקיון בתים

שרותי ניקיון מגוונים לדירות ובתים

אנו חברת ניקיון בתים המציעה ללקוחותינו מגוון שרותי ניקיון ושרותים משלימים.
את השרותים הללו ניתן לקבל כקבועים ו\או כשרותים חד פעמיים. בין אם ברצונכם בנקיון קבוע על בסיס שבועי או דו שבועי, או פשוט ב"מכת ניקיון" יחידה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה רלוונטית עבור דרישתכם.  אנו מציעים מגוון רחב מאוד של חבילות ושירותים משלימים כמו: פוליש על מגוון סוגיו והדברה ירוקה וטבעית. כך שמן הסתם, תוכלו למצוא אצלינו פתרון שלם שאינו מסתכם רק בנקיון הבית שלכם.

התקשרו אלינו ואנו כבר בדרך:

050-9222-392

מענה טלפוני בין השעות 07:00 - 22:00

ניקיון דירות ובתים לפני ואחרי מעבר

חברת ניקיון בתים – דייאמונד פוליש, מעניקה שרות ניקיון בתים ודירות עבור לקוחות המעוניינים להותיר את הדירה הישנה שלהם מטופלת ונקייה (התחייבתם לנקות בעזבכם דירה שכורה?), וגם עבור כאלה המעוניינים להיכנס לדירה חדשה או שכורה אשר עברה ניקוי יסודי, כזה שאינו מותיר אבק או כל לכלוך "של אחרים".

אנו ב- Diamond כחברת ניקיון בתים מקצועית מעניקים שרות מקיף וקפדני הכולל: שטיפת רצפות, אסלות, אמבטיות, חדרי ילדים, סלון, חדרי מזווה, פנים הארונות, הסרת כתמים, שאיבת לכלוך, פינוי אשפה ופסולת כבדה, רהיטים ישנים שאתם מעוניינים לזרוק, הברקת חלונות ומראות, תריסים, פאנלים, מעקות וידיות, ניקוי קירות ולמעוניינים, גם צביעת הבית כולל דלתות ומשקופים.

ניקוי לפני איכלוס או מעבר דירה

לא משנה אם הדירה בבעלותכם, שכורה, חכורה, עברה שיפוץ, דירה בדמי-מפתח או מושאלת לתקופה מסויימת. להיכנס אליה, בוודאי תרצו רק לאחר שאנחנו בדייאמונד ביצענו את משימות הניקוי והקרצוף.

Diamond, חברת ניקיון בתים בעלת שרותים מקיפים. אנו מציעים ללקוחות המעוניינים בכך, מגוון שירותים רחב המהווה השלמה לשרות נקיון הדירות.  שרותים כמו פוליש, צבע והדברה יהפכו את ביתכם למקום הכי נעים והכי מנצנץ.

בחירה בחברת Diamond ניקיון ופוליש לניקוי הבית שלכם תעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות, שהינם עדיפים בהרבה על פני ניקוי עצמי או השכרת שירותי אדם פרטי. העיקריים שביתרונות אלו הינם:

  • מסירים מכם את הטרחה – במציאות של ימנו רוב האנשים מנהלים אורח חיים עמוס ולחוץ, עם שעות ארוכות של עבודה ושלל סידורים בזמן הפנוי. אורח חיים זה לא מותיר הרבה זמן, חשק ואנרגיה לביצוע של מטלות ניקיון הבית. כאן אנו נכנסים לתמונה עם שירותי ניקיון בתים מקצועיים החוסכים מכם את הטרחה ומספקים לכם בית נקי למשעי.
  • להימנע מהעסקת עובד – כל מי שמתנהל מול עובדי ניקיון פרטיים בוודאי מכיר את אי הנוחות והבעיות הרבות הכרוכות בכך, המתחילות מאיתור עובד איכותי הפנוי בימים ובשעות שמתאימים לכם ומוכן לבצע את כל המטלות הנדרשות ממנו. וזו רק ההתחלה: לא אחת עובדי ניקיון פרטיים לא יכולים להתייצב לעבודה בגין סיבות אישיות כאלו ואחרות, ואם לא די בכך בימנו יש צורך להפיק לעובד ניקיון משכורות ולדאוג לכל צרכיו הסוציאליים. בחירה בחברתנו תחסוך מכם טרחה זו, מכיוון שאנו מעסיקים את העובד ודואגים לכל צרכי העסקתו. כמו כן אנו בוחרים את עובדינו בקפידה ומפקחים במהודק אחר עבודתם המבוצעת בהתאם לצרכים והוראות שלכם. ובמידה שהעובד הקבוע לא יכול להגיע במועד מבוקש, נדאג להחליפו בעובד אחר.
  • גמישות רבה – עימנו תוכלו להזמין שירותי ניקיון דירות בכל תדירות ומועד שנוחים לכם, בין אם מוקדם בבוקר, בצהרים, פעם או פעמיים בשבוע או כל יום. כמו כן חברתנו מגלה רמה גבוהה של זמינות וגמישות לשינויים בימי ניקיון ובמידת הצורך נוכל לשנות באופן חד פעמי את יום הניקיונות, מועדו ומספר העובדים המוקצים לכך.
  • מגוון שירותים משלימים – לצד שירותי ניקיון שוטפים אנו מספקים מגוון רחב ומקצועי של שירותים משלימים כדוגמת ניקיון בתים חדשים לפני אכלוס, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון חדרי מדרגות, טיפול בהצפות, ניקיון אחרי שריפה, צביעת דירות, שירותי הדברה ירוקה, ניקוי ספות, כורסאות, מזרנים, שטיחים ועוד.
  • איכות ללא פשרות – כל שירות ניקיון שאנו מספקים מבוצע באופן האיכותי ביותר, עם צוות מיומן ואחראי הנעזר בציוד חדשני וחומרים איכותיים ומבצע את עבודתו נאמנה לשביעות רצונכם המלאה.

 

בדקו את שרות  ניקיון לאחר שיפוץ שלנו.

מאמר על ניקיון סביבת הבית בויקיפדיה

חברת ניקיון בתים - Diamond-Polish

מגוון שרותים משלימים לרשותכם:

ניקיון - Diamond פוליש                           small-22X22-diamond צביעה
small-22X22-diamond הדברה ירוקה                small-22X22-diamond ליטוש רצפות

ניקיון המטבח
דיימונד פוליש ניקוי דירות ובתים לפני אכלוס
ניקיון מטבח
דיימונד פוליש ניקיון דירות לפני אכלוס
ניקיון חדר השרותים
דיימונד פוליש ניקיון דירות לפני אכלוס
חברת ניקיון בתים וםוליש
דיימונד פוליש חברת ניקיון בתים

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button