שירותי ניקיון ברמת גן – שוטפים וחד פעמיים

בימינו שירותי ניקיון ברמת גן לבתים ומשרדים, כמו של חברת יהלום פוליש וניקיון, הינם ברמה גבוהה ביותר. הם מספקים מענה מקיף, מקצועי ואיכותי לצרכי ניקיון המותאמים ספציפית לכל לקוח, וכוללים שירותי ניקיון שוטפים וחד פעמיים שונים.

מגוון שירותי ניקיון

מלבד שירותי ניקיון סטנדרטיים לבתים ומשרדים, עם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה ברמת גן, נהנים ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים ממגוון שירותים נוספים, הנדרשים לדירות ולמשרדים שלהם. בין היתר שירותי ניקיון כוללים גם ניקיון דירה או משרד אחרי שריפה או אחרי הצפה, ניקיון לפני מעבר או אחרי שיפוץ, וכן ניקיון של ספות, כורסאות ושטיחים וניקיון חדרי מדרגות. כמו כן, יש חברות ניקיון הפועלות גם בתחומים מקבילים משלימים, ולמשל תוכלו למצוא חברת ניקיון הפועלת גם בתור חברת פוליש ברמת גן. יתרה מכך, תוכלו למצוא חברת ניקיון הפועלת גם בתור חברת הדברה ברמת גן.

שירותי ניקיון שוטפים וחד פעמיים בהתאמה אישית

עם חברת ניקיון ברמת גן מקצועית ורצינית תוכלו לבחור בין שירותים שוטפים או חד פעמיים, המבוצעים על ידי צוות מיומן ואחראי, עם ציוד וחמרים איכותיים ובטוחים. שירותי ניקיון קבועים יכולים להיות על בסיס יומי, דו שבועי, שבועי או אחר. העבודות עצמן כוללות פעולות שסוכמו מראש, משטיפת רצפות ושאיבת אבק ועד ניקוי חלונות ומחשבים. כמו כן ניתן להזמין שירותי ניקיון חד פעמיים עבור מגוון צרכים שונים, למשל עבור צביעת דירה או ניקיון משרד אחרי שיפוץ.

שירותי ניקיון שוטפים לבתים

על ידי הזמנת שירותי ניקיון שוטפים לבתים ודירות ברמת גן, תקבלו שירות מקצועי המקיף את כל צרכי הניקיון של ביתכם. בין היתר שירותים אלו כוללים ניקוי ושטיפת רצפות, ניקוי חדרי שירותים ואמבטיה, מטבח, חדרי שינה, סלון ומזווה, וכן ניקוי של פנים ארונות, מראות חלונות, דלתות, משקופים, שאיבת אבק, הסרה של כתמים, ניקוי תריסים, ידיות ומעקות, ניקוי מדפים, פאנלים, ניקוי קירות וחיפויי קירות, גופי תאורה ועוד.

שירותי ניקיון חד פעמיים לבתים

לצד שירותי ניקיון שוטפים, תושבי רמת גן יכולים ליהנות ממגוון שירותי ניקיון חד פעמיים כדוגמת ניקיון אחרי ולפני מעבר המיועד למי שרוצה לנקות היטב את הדירה הישנה אותה הוא עזב המיועדת למכירה או השכרה. זאת לצד אפשרות לנקות ולקרצף דירה חדשה טרם המעבר אליה ללא שיישאר בה זכר לכלכוך של הדיירים הקודמים. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי ניקיון מקצועיים אחרי שיפוץ של הבית אשר יחסוך לכם את המאמץ בניקוי שכבות של אבק ולכלוך ובהסרת כתמים עיקשים. וזאת רק ההתחלה: שירותי ניקיון מקצועיים ברמת גן כוללים גם עבודות פוליש להברקת רצפות, צביעת קירות, דלתות ומשקופים, ואף שירותי הדברה להרחקת וחיסול מזיקים מסוגים שונים.

שירותי ניקיון למשרדים

חברת ניקיון ברמת גן שמשרדים הם תחום התמחותה העיקרי, מספקת למעשה שירותי מיקור חוץ מקצועיים ואמינים. השירותים מסופקים בהתאמה אישית מלאה עם חוזה עבודה מוסדר, ומבוצעים על ידי צוותים מיומנים שעבודתם מפוקחת באופן הדוק. כך נחסכים ממנהלי המשרד הטרחה והמשאבים שבהעסקת עובדי ניקיון ופיקוח אחר עבודתם. בנוסף, עבור בנייני משרדים יש בימנו חברות ניקיון המספקות שירותי ניהול ואחזקה מקיפים לכל צורכי המבנה, מניקיון ותחזוקה ועד גביית תשלומים.

ניקיון משרדים שוטף

ניקיון משרדים שוטף ברמת גן כולל את כל צרכי המשרד השונים לרבות טאטוא, שטיפת רצפות, ניקוי חלונות, דלתות, ידיות, מעקות, קירות, מחיצות וויטרינות, ריקון פחי אשפה והחלפת שקיות, שאיבת אבק, ניקוי מסכים ומחשבים, וניקוי מדפים ודלפקים. כמו כן, ניקוי יסודי של חדרי שירותים, מטבחונים, פינות אוכל, חדר המתנה, עמדות עבודה, חדרי ישיבות, שטיפת וניקוי מסדרונות ומעברים, ניקוי מעליות. בנוסף, פעולות ניקיון המנטרלות ריחות רעים, חיטוי בקיטור, ניקוי של קורי עכביש, טיפול בקרדית האבק, הברקתן של מראות, וניקוי פאנלים. כל זאת ועוד מסופק בשעות ובימים המתאימים למנהלי המשרד, לרבות שעות בוקר מוקדמות או שעות ערב מאוחרות. העבודות עצמן מבוצעות ביסודיות, ביעילות ומהירות עם ציוד וחומרים מתקדמים הבטוחים לשימוש בסביבת עבודה.

שירתי ניקיון חד פעמיים ומיוחדים למשרדים

לצד שירותי ניקיון שוטפים, חברות ניקיון מקצועיות מספקות גם מענה לצרכים חד פעמיים וייחודיים של המשרד:

  • עבודות ניקיון חריגות- למשל לאחר אירוע במשרד שבעקבותיו יש צורך בעבודות ניקיון שלא בשעות הרגילות עם צוות ניקיון מתוגבר.
  • ניקוי שטיחים – במשרדים רבים יש שטיחים מקיר לקיר, אשר מלבד פעולות שוטפות של שאיבה, נדרשים פעם במספר חודשים או שנה גם בפעולות ניקוי יסודיות יותר. תדירותן משתנה בהתאם למצב השטיחים ועומסי לכלוך ותנועה שהם נדרשים להתמודד עימם.
  • ניקוי ספות וכורסאות – חברות ניקיון מקצועיות מספקות גם שירותי ניקוי יסודיים עבור ריפודי ספות וכורסאות. הפעולות שומרות על חזות הרהיטים ומסירות מהם כתמים עיקשים ובולטים.
  • פוליש לרצפות – בכדי לשמור על חזות מבריקה, נקייה ואטרקטיבית של רצפות יש צורך בשירותי פוליש מקצועיים בשיטה המתאימה לסוג הרצפות ומצבן.
  • צביעת משרדים – כחלק משמירה על חזות מכובדת של בית העסק, אחת לשנה או יותר, עולה גם הצורך לצבוע את קירותיו. גם שירוץ זה מסופק על ידי חברות ניקיון נבחרות ברמת גן.
  • ניקיון לאחר שיפוץ – חברות מקצועיות גם מנקות ביסודיות משרדים לאחר שיפוץ, הנדרשים בעבודות ניקיון מאסיביות שיש לבצען כמה שיותר מהר בכדי שהמשרד יוכל לשוב להתנהלותו השוטפת.
  • ניקיון לפני מעבר – משרדים רבים ברמת גן מחליפים כתובת עקב סיבות כמו התרחבות או סיום חוזה שכירות. לפני המעבר למשרד החדש חשוב לנקותו היטב כדי שיספק מרחב נעים ונוח לעבודה.
  • עוד מגוון שירותים נוספים – חברות ניקיון גדולות ומקצועיות יכולות לספק עוד מגוון שירותים נוספים כמו ניקיון אחרי שריפה, שאיבה אחרי הצפה, הדברה ירוקה ובטוחה של בית העסק וכו'.
Call Now Button