למה עדיף לבחור בשירותיה של חברות ניקיון בראשון לציון

אם אתם צריכים שירותי ניקיון בראשון לציון כדאי לכם להזמין שירותיה של חברה מקצועית וגדולה כמו יהלום ניקיון ופוליש. סוג זה של שירות יעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות מהותיים, כפי שמפרט המאמר הבא.

חבילת ניקיון בהתאמה אישית מלאה

מכירים את המצב בו אתם מראיינים עובדת ניקיון חדשה והיא מפרטת באוזניכם רשימה ארוכה של מטלות שבשום פנים ואופן היא לא מוכנה לבצע? מצב זה לא יקרה עם חברת ניקיון מקצועית, להיפך: חברה מקצועית תספק לכם שירות המותאם במדויק לצרכי הניקיון שלכם, עם הסכם עבודה והצעת מחיר תואמים. יתרה מכך, בזכות צוות עובדים גדול, החברה גם תוכל לספק שירותיה בכל יום ושעה מבוקשים, כך שאם אתם מעוניינים שעובדי הניקיון יגיעו מוקדם בבוקר, בשעות הצהרים, בערב או בשעות הקטנות של הלילה, בקשתכם תענה באופן מלא. כך תזכו בשירותי ניקיון העונים באופן מלא על הצרכים שלכם אשר יבוצעו על הצד הטוב ביותר.

שיטות עבודה יעילות

לצד ציוד וחומרים מתקדמים, צוותי חברות מקצועיות בתחום הניקיון גם פועלים עם שיטות עבודה מתקדמות, מסודרות ויעילות שיבטיחו ניקיון נכון ומלא של הבית לצד עבודה כמה שיותר מהירה ושקטה. כמו כן, שיטות אלו יבטיחו שבזמן מוקצב עובד הניקיון יבצע כמה שיותר מטלות על הצד הטוב ביותר, עם הפרעה מינורית להתנהלות הבית או המשרד.

גמישות ומחויבות ללוחות זמנים

עוד מצבים שבוודאי אתם מכירים קורים כאשר אתם צריכים שעובדת הניקיון תגיע ביום שישי בבוקר, אבל ביום זה היא לא פנויה וגם לא ביום חמישי אחרי הצהרים. מצבים אלו לא יקרו עם חברה מקצועית, המחזיקה בצוות גדול של עובדים ויכולה לספק את שירותיה בכל יום ובכל שעה מבוקשים, גם בשעות לא סטנדרטיות כמו מאוחר בלילה או מוקדם בבוקר. וזה לא הכול: עוד מצב שבוודאי רבים מכירים מתרחש כאשר המנקה מתקשרת בשעה שכבר אמורה הייתה להתייצב בבית, ומודיעה שאינה יכולה לעבוד היום בתואנה זו או אחרת. מצב זה לא יקרה אם תעבדו מול חברת ניקיון מקצועית שיכולה תמיד לגבות את עובדיה ולספק ללקוחותיה עובד מחליף בעת הצורך. יתרה מכך, אם אתם נדרשים באופן חריג לשנות את מועד או שעת הניקיונות, או להוסיף עוד כוח אדם, חברות רבות מגלות מספיק גמישות בכדי לספק מענה מיידי לצרכים דחופים ולא צפויים.

סל שירותים מקיף

על ידי הזמנת שירותי חברת ניקיון בראשון לציון תזכו לא רק בשירותי ניקיון סטנדרטיים שוטפים, אלא בעוד מגוון שירותים משלימים המבוצעים על ידי צוות מיומן וציוד מתקדם, אותם תוכלו להזמין בעת הצורך. שירותים אלו משתנים בין חברה אחת לשנייה וכוללים בין היתר:

  • ניקיון אחרי שיפוץ – בשעה טובה ביתכם זכה לשיפוץ מקיף, אולם טרם תוכלו להיכנס לנכס המחודש תידרשו לנקות את ערמות האבק הלכלוך והכתמים שנותרו בבית. עבודות אלו מבוצעות על ידי חברות מקצועיות המחזיקות בציוד וחומרים מיוחדים להסרה בטוחה של מגוון סוגי כתמים, כמו כתמי צבע, דבק, שמן, טיח ועוד. כמו כן צוות החברה ידאג לנקות ולצחצח את ביתכם המשופץ באופן מושלם כך שיהיה מוכן למעבר המחודש אליו.
  • ניקיון לפני מעבר – עוברים לבית או משרד חדש ורוצים להיכנס אליו כשהוא נקי ומצוחצח, ללא שאריות של דיירים קודמים? גם לכך חברות ניקיון בראשון לציון יכולות לדאוג, עם צוות מיומן שיגיע לנכס וינקה אותו מטפחות עד יסוד לשביעות רצונכם המלאה.
  • צביעת דירות – הבית או המשרד שלכם נדרשים לשכבת צבע חדשה? חברות ניקיון רבות מספקות שירותי צביעה לבתים ומשרדים עבור קירות, דלתות, משקופים ואף רהיטים. מדובר בעבודה יסודית הכוללת קילוף שכבות צבע ישנות, סתימת חורים וסדקים, יישור המשטח, ניקוי מאבק וצביעתו עם חומרים איכותיים בגוון ושיטה מבוקשים.
  • שירותי פוליש – במקום להתחיל ולחפש חברת פוליש בראשון לציון, תוכלו פשוט ליצור קשר עם חברת הניקיון שלכם ולזכות בשירותי פוליש מקצועיים מותאמים לסוג הריצוף שלכם ומצבו. השירותים כוללים בין היתר פוליש קריסטל, ליטוש רצפות ופוליש ווקס. עבודות אלו מבוצעות על ידי צוות מיומן, ציוד מתקדם ועם חומרים איכותיים.
  • שירותי הדברה – גיליתם שבמשרד מתנהלות שיירות של נמלים? המטבח שלכם הפך לקן של מקקים? במקום לחפש חברת הדברה בראשון לציון הפנויה לשירותכם, צרו קשר עם חברת הניקיון שלכם ותזכו בשירותי הדברה מתקדמים ויעילים. שירותים אלו לא אחת מבוססים על הדברה ירוקה, טבעית, יעילה ובטוחה לסביבה, בני אדם וחיות מחמד.
  • ניקוי שטיחים וריפודים – מלבד ניקוי שוטף של שטיחים, ספות, כורסאות ומזרנים, אחת לכמה זמן הם נדרשים גם בפעולות ניקיון יסודיות, המסירות כתמים עקשניים ולכלוך ששקע בתוכם, וכך מחדשות ומרעננות את חזות הפריט. עבודות אלו מבוצעות עם ציוד וחומרים ייחודיים המותאמים לסוג סיבי המוצר וסוג הכתמים אותם יש להסיר.
  • ניקיון אחרי שריפה – שריפות, לא עלינו, גורמות לנזק כבד למבנה ולרכוש. ואם לא די בכך, גם אמצעי הכיבוי השונים מוסיפים לנזק בנכס. על ידי הזמנת שירותיה של חברת ניקיון תזכו לשירות מקצועי מלא הכולל ניקוי קירות וחפצי הבית מפיח ואפר, שיקום המבנה בעזרת אנשי מקצוע שונים, נטרול ריחות רעים של עשן ואש, צביעת הבית, עבודות פוליש לרציף, וכן סידור, ניקוי וצחצוח הבית, כך שיהיה מוכן למגורים או עבודה.
  • שאיבת הצפה – חברות ניקיון רבות גם מספקות שירותי שאיבה אחרי הצפה של המים הממלאים את הבית. השירות מוצע כחבילה מוזלת יחד עם שירותי ניקיון מקיפים של הבית הכוללים גם ניקוי שטיחים, ספות, כורסאות ומזרנים.
  • אחזקת בניינים – יש בראשון לציון מספר חברות ניקיון וותיקות וגדולות אשר הרחיבו את שירותיהן לניהול ואחזקת בניינים. מדובר בשירות מקצועי ומקיף הכולל בין היתר עבודות ניקיון ותחזוקה, ביקורות אחר מערכות שונות במבנה, וגביית תשלומי ועד בית.

 

Call Now Button