סל מקיף של שירותי ניקיון בצפון

בעשור האחרון, בעקבות עליית רמת החיים מוצעים מגוון שירותי ניקיון בצפון על ידי חברות מקצועיות, מנוסות ואמינות כדוגמת חברת יהלום ניקיון ופוליש. מדובר בחברות המספקות סל נרחב של שירותים ללקוחות פרטים ועסקיים, המתחיל בעבודות ניקיון סטנדרטיות ושוטפות לבתים ומשרדים, וממשיך לעבודות משלימות מיוחדות וחד פעמיות כדוגמת עבודות פוליש, הדברה, ניקוי ספות וכורסאות, ניקוי שטיחים, ניקוי אחרי שיפוץ , שאיבת הצפה, ניקוי לפני מעבר ועוד.

ניקוי ספות, כורסאות ומזרנים

פריטי ריהוט המשלבים טקסטיל, כמו ספות, כורסאות ומזרנים, נוטים לספוח כמות גדולה של אבק ולכלוך היוצרים כתמים וריחות רעים. מקור הלכלוך של ריהוט זה יכול להיות אוויר, אוכל שנשפך, בני אדם וחיות. ההתמודדות עם לכלוך זה בעזרת חומרי ניקוי ושואב אבק מספקת פתרון חלקי, ובכדי לנקותם היטב, באופן יסודי, יש צורך בשירות מקצועי שניתן לקבל על ידי חברת ניקיון בצפון מקצועית וגדולה כשירות משלים. מדובר בפעולות ניקוי וחיטוי מקצועיות הנעזרות בשיטות, מכשור וחומרים שונים, המותאמים לסוג הריפוד ומאפייני הלכלוך והכתמים השונים שהצטברו על הרהיטים. הפעולות יתרמו לניקוי הריהוט, רענון וחידוש חזותו.

צביעת בתים ומשרדים

יש כיום חברות ניקוי מקצועיות בצפון המציעות ללקוחותיהן שירותי צביעה של הבית או המשרד. מדובר בשירות המבוצע על ידי צוות מיומן בעזרת צבעים וחומרים איכותיים. הליך הצביעה עצמו מתחיל בתיקון ושיוף הקירות, וניקוי אבק מהקירות, דבר המבטיח שעבודות הצביעה עצמן יחזיקו מעמד זמן רב, ללא התקלפות או סדקים ושהן יבוצעו על משטח ישר ואחיד. יש גם חברות הצובעות לא רק קירות אלא גם דלתות, משקופים וכן על גבי רהיטים. היתרון שבהזמנת שירות זה מחברת ניקיון טמון בעבודה שלא רק תזכו בבית צבוע למשעי, אלא גם תקבלו אותו נקי ומצוחצח ללא נזקים וללא כתמי צבע. יתרה מכך, במקרים רבים שילוב שירותים אלו מסופק עבור מחיר משתלם במיוחד שעלותו נקבעת לפי מצבו וגודלו של הבית.

שאיבת הצפות

במקרים בהם יש חדירה אינטנסיבית של מים למבנה עקב נזקי טבע או תשתיות, ניתן להזמין בצפון שירותי שאיבת הצפות מחברות ניקיון נבחרות. מדובר בשירות המסייע בשיקום הבית הסובל מנזקים חמורים בקירות, ריצוף, שטיחים וריהוט. ככול שהוא מסופק קרוב לאירוע ההצפה כך הוא מצמצם את מידת הנזק שנגרם למבנה ולרכוש. את השאיבה עצמה מבצעים בעזרת משאבות מיוחדות ייעודיות למטרות אלו. בנוסף, חברות ניקיון רבות מציעות חבילת שיקום רחבה במחיר משתלם, הכוללת שאיבת מים, צביעת הנכס, ניקוי מבנה, וניקוי רהיטים ושטיחים.

ניקיון אחרי שריפה

שירות ייחודי נוסף המסופק על ידי מספר חברות ניקוי מובחרות בצפון הינו ניקיון אחרי שריפה. השירות מטפל בנזקים שנגרמו על ידי השריפה עצמה כמו פיח, ריח רע וחפצים שרופים וחרוכים, וכן בנזקים שנגרמו מחומרים ששימשו לכיבויה המזיקים ומותירים חותם על קירות הבית, רצפתו ורהיטיו. בעזרת חברה מקצועית ניתן להחזיר דירה או משרד לקודמתם גם במקרי שריפה קשים, וזאת בעזרת מכשור מיוחד וחומרים אפקטיביים. בין היתר עבודות אלו כוללות:

 • פינוי רהיטים וחפצים פגומים.
 • איתור נזקים בטיחותיים במבנה ובתשתיות והזמנת אנשי מקצוע לטפל בהם.
 • ניקוזם של נוזלים ששימשו לכיבוי השריפה.
 • שיקום שכבת הטיח על הקירות.
 • צביעה מחדש של קירות מפוחמים.
 • שאיבת אפר מהבית.
 • ניקוי ושטיפת דלתות, חלונות, תריסים, חפצים ורהיטים ששרדו את השריפה.
 • שטיפת והברקת רצפות.
 • נטרול ריחות של אש ועשן מהבית.

אחזקת בניינים

חברות ניקיון גדולות ומנוסות לא אחת גם מציעות לתושבי הצפון שירותי ניהול ואחזקת בניינים. השירות מוצע לבנייני מגורים ומשרדים רבי קומות ונמוכים, ומסופק במגוון חבילות שירות מלאות וחלקיות. מאפייני הניהול יקבעו בהסכם עבודה מסודר, המבוסס על סקירה מעמיקה של צרכי המבנה ודייריו, ויבוצעו בשקיפות מלאה מול נציגי הבניין. בין היתר שירותים מקצועיים אלו כוללים ניקיון של כל אזורי הציבור במבנה לרבות לובי וחדרי מדרגות, ועבודות תחזוקה שוטפות עבור כל הבניין. כמו כן, עבודות גינון, תחזוקת וניקיון של חדרי אשפה, ביקורת ותחזוקת מערכות מים, תחזוקת מזגנים וגופי תאורה, ביקורת מעליות וניקיונן, תחזוקת מערכות חשמל, ציוד קצה, מערכות חכמות, ותחזוקת וביקורות מכבי אש. בנוסף, אחזקת בניינים כוללות ניהול שירותי אבטחה ושמירה, ניהול לובי הבניין, העסקת אב בית, גביית דמי ועד בית ועוד, וחברה זו תוכל לספק מענה לניקיון הדירות והמשרדים שבבניין.

שירותים משלימים נוספים

מלבד מה שכבר פורט, חברות ניקיון באזור הצפון מספקות גם מגוון שירותים משלימים נוספים, המשתנים בין כל חברה וכוללים בין היתר:

 • ניקיון לאחר שיפוץ – שירות ייחודי המסופק לאחר שיפוץ דירה או משרד המנקה כל סוג של לכלוך שנוצר עקב עבודות השיפוץ בין אם כתמי צבע, טיח, דבק וכו'. בסיום התהליך הדירה או המשרד מסופקים כשהם נקיים ומצוחצחים ומוכנים למעבר.
 • ניקיון לפני מעבר – רבים העוברים למשרד או בית חדש בצפון מעוניינים לנקותם באופן יסודי טרם יעברו לגור בו.
 • שירותי פוליש – במקום להזמין חברת פוליש בצפון תוכלו למוצא חברת ניקיון המספקת גם שירותי פוליש מקצועיים מסוגים שונים, לרבות פוליש ווקס, פוליש קריסטל וליטוש רצפות. חברות אלו מחזיקות בכל הציוד וחומרי הניקיון הייעודיים לעבודות הפוליש והן יודעות להתאים לכל סוג של ריצוף את עבודות הפוליש המתאימות לו ולמצבו.
 • שירותי הדברה – אם כבר יש לכם חברת ניקיון שאתם סומכים עליה ונהנים משירותיה יתכן שלא תידרשו בעת הצורך להזמין גם שירותי חברת הדברה בצפון, מכיוון שחברת הניקיון תספק לכם גם שירות זה. יש לציין כי בימנו כדאי לבחור בחברות המספקות שירותי הדברה ירוקה, העושים שימוש בחומרים טבעיים יעילים שאינם מזיקים לסביבה ולאדם.
 • ניקוי שטיחים – חברות ניקיון מקצועיות יודעות גם לנקות שטיחים בהתאם לסוג השטיח, מצבו וסוג הכתמים והלכלוך מהם הוא סובל.

 

Call Now Button