מגוון שירותי ניקיון במרכז

במקביל לעליית רמת החיים, כך גם שירותי ניקיון במרכז עלו ברמתם ומציעים לתושבי הסביבה מגוון רחב ומקיף של עבודות משלימות. שירותים אלו מסופקים על ידי חברות מקצועיות כמו יהלום ניקיון ופוליש, בהתאמה לצורכי המגזר הפרטי והעסקי במרכז. הם כוללים בין היתר ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון של מרחבים ציבוריים, ניקיונות לפני מעבר, צביעת בתים, שירותי פוליש, שירותי הדברה, ניקוי ספות ושטיחים ועוד. לפניכם פירוט של חלק מהשירותים המיוחדים המוצעים בימנו לתושבי המרכז על ידי חברות מקצועיות בתחום הניקיון.

שירותי ניקיון לבתים ומשרדים

חברות ניקיון במרכז מספקות שירותי ניקיון שוטפים ללקוחות פרטים ועסקיים. שירותים אלו מוצעים בימנו בהתאמה מלאה לדרישות וצרכי הלקוח, הן מבחינת היקף העבודה והן מבחינת מאפייניה. כך למשל ניתן להזמין שירותי ניקיון יומיום, דו שבועיים, שבועיים או בכל תדירות מבוקשת אחרת. כמו כן ניתן להזמינם בכל שעה מבוקשת בין אם בבוקר, צהרים, אחר צהרים, ערב ואף בשעות הקטנות של הלילה. השירות עצמו מבוסס על חוזה עבודה, המפרט את כל צרכי הניקיון של הלקוח. מעבר לכך חברות אלו מספקות גם שירותי ניקיון ייחודיים וחד פעמיים שונים. העבודות מתחילות מניקוי בית או משרד הלקוח במועדים חריגים ועד לביצוע עבודות מיוחדות כמו ניקוי שטיחים, ספות, שירותי הדברה, עבודות פוליש ועוד.

ניקיון מרחבים ציבוריים

מלבד ניקוי של חללים פנימיים חברות ניקיון מספקות גם שירותי ניקיון למרחבים ציבוריים במבנה כמו לובי וחדרי מדרגות. מדובר בשירות חשוב המספק לעובדים או לגרים בבנין מרחב ציבורי נקי, ריחני, מזמין ונעים. שירות הניקיון מבוצע ביסודיות וכולל בין היתר ניקוי ושטיפת רצפות, ניקוי מעקות, דלתות, ניקוי מעלית, ידיות ומעקות, ניקוי קורי עכביש, ניקוי חדר אשפה ונטרול של ריחות רעים, וכן ריקון פחים והחלפת שקיות אשפה, ניקוי מדפים, הברקת חלונות ומראות, ניקוי גופי תאורה, ניקוי אבק ועוד.

ניקיון אחרי שיפוץ

עבודות שיפוץ בבית או במשרד מיועדות לשפר את איכות חיינו. יחד עם זאת, שיפוץ הינו הליך מורכב הגורם להרבה לכלוך ובלגן, ובכדי ליהנות מהנכס המחודש יש צורך לנקותו היטב טרם המעבר אליו. זאת בעזרת אמצעים הרבה יותר רציניים מאלו הנדרשים לניקוי רגיל של הבית. צורך זה מהווה חלק משירות משלים של חברת ניקיון במרכז רצינית ומקצועית. מדובר בשירות המבוצע בקפידה עם חומרים מיוחדים, השומר גם על המבנה וגם על תוצאותיו של השיפוץ, ומעניק מרחב נקי, מבריק, מסודר וריחני. את השירות מומלץ לבצע טרם החזרת פריטי ריהוט ישנים וחדשים לבית או למשרד, כך שניתן לערוך את העבודות ביותר יעילות, מהירות ונוחות. על עבודות הניקוי אחראי צוות מיומן אשר יעבור על כל פינה בבית, ינקה, יצחצח ויבריק אותו. העבודות עצמן כוללות ניקוי כל הלכלוך שהצטבר על קירות, רצפות, רהיטים, דלתות, משקופים, חלונות וכו'. כמו כן הוא כולל הסרת כתמים עיקשים שמקורם בדבקים שונים, שאריות צבע, חומרי איטם ודילול ועוד. זאת לצד פעולות נוספות המשתנות בהתאם למאפייני השיפוץ כמו פוליש והדברה.

עבודות פוליש מקצועיות

יש לדעת כי לא אחת חברת ניקיון רצינית פועלת גם בתור חברת פוליש במרכז עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. למעשה ישנם שלושה סוגים עיקריים של עבודות פוליש:

  • פוליש קריסטל – שיטת פוליש ייחודית ואיכותית במהלכה מוחדר חומר יעודי לתוך הנקבוביות של המרצפות התורם לליטוש והברקה. בנוסף, סוג זה של פוליש נחשב לבטוח ביותר מכיוון שהוא אינו מחליק, זאת על אף המראה הרטוב והשקוף של הריצוף. כמו כן פוליש קריסטל מציג עמידות גבוהה ביותר בפני כתמים ושריטות ואורך חייו עומד בין ארבע לחמש שנים..
  • פוליש ווקס – הליך פוליש ייחודי המבריק ומחדש את הרצפות ומספק להן שכבת הגנה. מדובר בהליך מקצועי הכולל קרצוף של אריחי הריצוף בעזרת מכשור מיוחד בעל מברשת צמר פלדה, אשר בשילוב עם חומר ניקוי יעודי משפשף את פני המרצפות ומסיר מהן שכבות מצטברות של כתמים ולכלוך. בהמשך נמרח עם ספוג וקס על גבי הריצוף המשופשף והאחיד, שהינו סוג של שעווה המגנה ואוטמת את הריצוף. אחר כך מוחדר חומר לתוך הריצוף עם מכונה ייחודית בעלת משטח לבד, והתוצר הסופי המתקבל הינן רצפות אחידות ומבריקות.
  • ליטוש רצפות – אפשרות נוספות לחידוש רצפות הינו באמצעות ליטושן. מדובר בפעולה מקצועית במהלכה חורצים מחדש את קווי התפר של אריחי הריצוף, וממלאים בהם דבק שיש חדש. לאחר מכן מלטשים את המרצפות עם מכשור ייעודי המורכב ממלטש יהלום, המעניק לריצוף גובה ומראה אחיד. בהמשך מורחים על הריצוף המלוטש שכבת סילר, החודרת לתוך נקבוביות אריחי הריצוף, מגנה עליהן בפני שריטות וכתמים ומעניקה להן ברק מיוחד.

ניקוי שטיחים

עוד סוג של שירותי ניקיון במרכז המסופקים על ידי חברות מקצועיות הינו ניקוי יסודי של שטיחים. מעצם היותם עשויים מסיבי טקסטיל, שטיחים נוטים לספוח לתוכם סוגים שונים של לכלוך, אבק, כתמים וריחות רעים. ניקוי השטיחים עם שואב אבק מסיר רק את הלכלוך מהשכבות העליונות, בעוד שלכלוך אשר שקע לחלקיו התחתונים של השטיח ניתן להוציא רק בעזרת פעולות ומכשור מיוחד. בנוסף לכך יש צורך בידע מקצועי לניקוי שטיחים יעיל ללא הסבת נזק. כך למשל, יש להתאים לא רק את סוג חומר הניקוי לסיבי השטיח אלא גם לסוג הכתם שמנסים להסיר.

שירותי הדברה ירוקה

יש גם מספר חברות ניקיון מובילות הפועלות בתור חברת הדברה במרכז ומספר מצומצם עוד יותר של חברות כמו יהלום ופוליש מעניקות שירותי הדברה ירוקה. הכוונה בהדברה ירוקה הינה לשירות העושה שימוש רק בחומרים טבעיים, רובם על בסיס צמחי, שאינם מזיקים לבני אדם, תינוקות וחיות מחמד. מנגד, פעולות ההדברה עצמן מאוד יעילות ומרחיקות או משמידות את המזיק המסוים ממנו סובל ביתכם. בנוסף לכך הדברה ירוקה איכותית הינה נטולת ריחות רעים והיא גם לא מותירה אחריה כתמים.

 

Call Now Button