חברת ניקיון בירושלים המספקת שירותי פוליש

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בירושלים המספקת שירותי פוליש, כדאי שתכירו את סוגי הפוליש הקיימים ומאפייניהם השונים. מידע זה יסייע לכם באיתור חברת פוליש בירושלים מקצועית ואמינה המספקת שירות המתאים לצרכים שלכם.

הצורך ברענון חזות המרצפות

כל מי שיש שגר בירושלים וסביבתה ויש לו בבית מרצפות ישנות, בוודאי מכיר את ההרגשה הנוצרת בעקבות שטיפתן. תחילה לאחר השטיפה הרצפות הרטובות יפות ונוצצות. אולם עד מהרה כשהן מתייבשות הן חוזרות לחזותן הדהויה והמוזנחת. בעיה זו נוצרת עם השנים עקב שכבות של שומן ולכלוך הנצברים על גבי הרצפות ואשר אינם יורדים באמצעי ניקוי רגילים. בנוסף לכך, עם הזמן הרצפות מתכסות בשריטות הגורמות אף הן למרצפות להראות עלובות וישנות.

ניתן לפתור בעיה זו באמצעות פעולות איכותיות ומקצועיות של פוליש וקס, פוליש קריסטל או ליטוש רצפות, המסופקות על ידי חברות פוליש נבחרות בירושלים וסביבתה. פעולות אלו של ניקיון פוליש מבוקשות בירושלים על ידי גורמים פרטיים ועסקיים מגוונים. בין היתר ניקיון פוליש נדרש בבתים צמודי קרקע, וילות, דירות, פנטהאוזים ודירות גן, וכן עבור משרדים, לובי של בניינים, מסדרונות, אולמות, חנויות ועוד.

לחדש את חזות הרצפה

הזמנת עבודות של פוליש לדירה, בית פרטי או משרד בירושלים, תתרום באופן משמעותי ביותר לחידוש חזות הרצפה והשבת הברק שאבד לה עם השנים. ההליך יעניק לכם ריצוף מחודש, נקי מכתמים ושריטות, מבריק ורענן. בנוסף, עבודות הפוליש גם מגנות על הריצוף בפני היווצרות של כתמים ושריטות בעתיד וחוסכות את העלות והטרחה שבהתקנת ריצוף חדש. כך שאם אתם רוצים לחדש את חזות ריצוף ביתכם, אינכם חייבים להיכנס לעבודות שיפוץ יקרות וממושכות. כל שעליכם לעשות הוא להזמין שירותי פוליש מגורם מקצועי כמו חברת Diamond וליהנות מריצוף מחודש מרהיב ביופיו.

האיכויות של פוליש קריסטל

פוליש לרצפה מסוג קריסטל נחשב לשיטה איכותית ומומלצת לליטוש והברקת רצפות, המעניקה שורה ארוכה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

 • חומרים החודרים היטב לתוך הנקבוביות של הריצוף.
 • הליך מקצועי של שיוף הרצפות והברקתן.
 • עבודות הפוליש המוצעות על ידינו מחזיקות בממוצע בין ארבע לחמש שנים.
 • הברקה קריסטלית מעניקה לרצפות חזות יוקרתית, מבריקה, עם השתקפות כמו מראה ומראה רטוב.
 • למרות החזות הרטובה זהו פוליש בטיחותי שאינו מחליק.
 • ההליך גורם לדחיית כתמים ומציג רמה גבוהה של עמידות בפניהם.
 • מעלה אופן משמעותי את עמידות הרצפות בפני שחיקה.

פוליש מסוג קריסטל

פוליש קריסטל מבוצע על ידי חברה מקצועית בירושלים עם הליך יעיל ואיכותי המבוצע בקפדנות ואיטיות, במטרה להגיע לתוצאות מושלמות. ההליך מורכב ממספר שלבים עיקריים:

 • שיוף עדין ביותר של הרצפות בעזרת מכונה ייעודית המסירה מהן שכבה עליונה דקה עם כל השריטות שיש עליה, גורמת לחשיפת שכבת ריצוף רעננה.
 • ליטוש להסרת כתמים עמוקים יותר מהמרצפות.
 • התזה של חומר מיוחד אשר בעזרת ציוד יעודי עם מברשות צמר מגנזים, חודר לתוך נקבוביות חשופות של הריצוף. את הפעולה יש לבצע פעמיים.
 • מריחה של חומר ציפוי לשם הגנת ואיטום המרצפות ומניעת כתמים ושריטות.
 • בימים הראשונים לאחר פעולות הפוליש יש לנקות את הרצפות רק באמצעות מטאטא. בהמשך ניתן לנקות ולשטוף את הרצפות כרגיל עם חומר ניקוי מתאים לסוג הריצוף.

על פוליש ווקס

סוג נוסף של עבודות פוליש המוצע בירושלים וסביבתה הינו פוליש ווקס. עבודות אלו נדרשות אף הן בביצוע מקצועי, יעיל ואיכותי המורכב ממספר שלבים עיקריים:

 • בעזרת מכונה מיוחדת מקרצפים ומשפשפים את הריצוף עם צמר פלדה ובשילוב של חומרי ניקוי. פעולות אלו מסירות שכבות של כתמים ולכלוך שהצטבר במשך השנים על פני הריצוף. כמו כן המכונה מסירה שכבה עליונה דקיקה מהריצוף ומעניקה לו חזות אחידה.
 • לאחר שהריצוף התייבש לגמרי מורחים עליו עם ספוג שכבה של ווקס שהינה למעשה סוג של שעווה.
 • לאחר ההתייבשות מלאה של שכבת הווקס, עם מכונת פוליש בעלת משטח של לבד מלטשים בעדינות את הרצפות, והיא מבריקה ומחדשת אותן.

ליטוש מרצפות

אפשרות נוספת לחידוש מרבית סוגי המרצפות בירושלים הינו באמצעות ליטוש מרצפות. מדובר בהליך מקצועי פשוט ולא יקר, בו חורצים ומחדשים את החריצים שבין אריחי הריצוף, ממלאים אותם בדבק מיוחד, מלטשים את המרצפות ומורחים עליהן סילר האוטם ומבריק אותן. בזכות טשטוש של קווי התפר בין המרצפות מקבלים בהליך ליטוש זה משטחי ריצוף אחידים ומבריקים כמו מראה, שיחסכו לכם את הצורך בהחלפת הריצוף בחדש. הליך העבודה עצמו מורכב מספר שלבים עיקריים:

 • חריצת חריצים קיימים בין אריחי הריצוף וניקוי הלכלוך שהצטבר בתוכם.
 • מילוי שברים וחריצים בדבק שיש בעל רמה גבוהה של אטימות ועמידות.
 • לאחר ייבוש מלא של דבק השיש נעזרים במלטשת יהלום גסה המשמשת ליישור הריצוף והשוואת גבהים.
 • מיישמים פוליש על גבי הרצפה עם גוון מט או מבריק ואוטמים את הרצפות בעזרת סילר. האיטום הופך את המרצפות לעמידות בפני שריטות וכתמים.

חשיבות המקצועיות של חברת הפוליש

אמנם שירות מקצועי נדרש בכל סוגי עבודות הניקיון, אך הוא בייחוד חיוני כשזה מגיע לעבודות פוליש. מקצועיות זו עושה את ההבדל בין מלאכת פוליש מוצלחת ויעילה שתשרת אתכם שנים רבות, לבין עבודות שבמקרה הטוב ייראו מרושלות ובמקרה הגרוע יגרמו לרצפות הבית נזקים בלתי הפיכים. לכן חשוב לבחור בחברה מנוסה כמו יהלום שירותי ניקיון ופוליש, הפועלת עם גישות עבודה קפדניות, ותספק לכם עבודות פוליש מושלמות בסטנדרטים גבוהים ביותר ועם תוצאות מרהיבות.

בנוסף, חברה מקצועית מחויבת ללוחות הזמנים ומבצעת את עבודות הפוליש עם צוות מיומן ואדיב. בטרם בחירה בחברת שירותי ניקיון בירושלים כדאי לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ולבחור בחברה מומלצת, המספקת שירותיה עבור מחירים נוחים, המותאמים במדויק לסוג ואופי העבודות הנדרשות. זכרו שביצוע עבודות פוליש הינה הזדמנות לביצוע עבודות ניקיון נדרשות נוספות. כך למשל, ייתכן ותרצו להזמין חברת הדברה בירושלים המספקת גם שירותי פוליש וניקיון.

 

Call Now Button