בחירת חברת ניקיון בחיפה והקריות

מחפשים חברת ניקיון בחיפה והקריות שהינה איכותית ומומלצת? לא יודעים באיזו חברה כדאי לבחור מתוך ההיצע הקיים? לפניכם עצות בסיסיות שיסייעו בבחירתכם.

הצורך בשירותי ניקיון

לכולנו חשוב לחיות ולשהות בסביבה נקייה בין אם בבית או בעבודה. סביבה שכזו משרה עלינו אווירה הרבה יותר נעימה, ניחוחה ומזמינה, והיא אף תורמת לשמירה על בריאותנו ובטיחותנו. למען מטרה זו רבים מתושבי הקריות וחיפה בוחרים בשירותי ניקיון מקצועיים על פני ביצוע העבודות בעצמם. זאת עקב קשת רחבה של סיבות:

  • בתים פרטיים – לאנשים פרטיים רבים המנהלים אורח חיים עמוס, אין פנאי לניקוי יסודי של ביתם. זאת בעוד אחרים פשוט יכולים להרשות לעצמם את התענוג של שירותי ניקיון וליהנות מזמן שהתפנה לעיסוקים אחרים.
  • בנייני מגורים – כמו שלבעלי דירות אין פנאי לנקות את הדירה שלהם, גם אין להם את הפנאי והרצון לנקות מתחמים ציבוריים בבנין בו הם גרים, והם מעדיפים לשלם לגורם מקצועי ואמין לביצוע עבודות אלו.
  • משרדים – גורם נוסף הדרש בשירותי ניקיון הינם בתי עסק ומשרדים הנדרשים בניקיון שוטף של המקום. שימוש במיקור חוץ לצרכים אלו חוסך למנהלים את ההתעסקות עם השכרת שירותי כוח אדם, פיקוח אחר עבודתם ותשלום עבור שירותיהם.

 הבנת צרכי הניקיון

בטרם בחירת חברה המספקת שירותי ניקיון, חשוב שתבינו ותגדירו את צרכי הניקיון שלכם. עליכם להגדיר את סוג עבודות הניקיון הנחוצות, היקפן וסוג השירותים הנלווים. כך למשל, יתכן ומלבד ניקיון אתם נדרשים גם בשירותיה של חברת הדברה בחיפה והקריות וכן יתכן שתדרשו גם בשירותי אחזקת מבנה, צבעית בתים או בשירותי חברת פוליש בחיפה והקריות. על ידי בחירה בחברה המרכזת כל הפעולות האלו תחת קורת גג, תחסכו מעצכם הרבה משאבים ואנרגיה באיתור גורמים מתאימים, תיאום מועדים, עריכת הסכמי עבודה, תשלומים וכו'.

הכירו את ההיצע הקיים

יש לדעת כי קיימות הרבה חברות ניקיון המציעות את שירותיהן בחיפה ובקריות. לכן, בתור התחלה כדאי שתכירו את ההיצע הקיים בשוק על ידי סקירה כללית של בית העסק. את הסקירה תוכלו לבצע דרך רשת האינטרנט עם כתבות, חוות דעת ומאמרים בתחום. דרך סקירה זו תוכלו לקבל נתונים ומידע אודות וותק, סוג חומרי ניקיון, סוג שירותים של החברה ועוד.

ניסיון וותק בתחום

כמו בענפים אחרים, גם בעת בחירת חברת ניקיון בחיפה והקריות לוותק וניסיון יש חשיבות רבה. ככול שהחברה פועלת יותר שנים בתחום יש לה את הידע והניסיון לספק פתרונות מדויקים ונכונים לצרכי ניקיון שונים. כמו כן, וותק של חברה מעיד על יציבותה בענף וכן מעלה את הסיכוי שהיא פועלת באופן יעיל ומאורגן.

חברה מומלצת ואמינה

בייחוד בתחום הניקיון, בו אנשים עובדים בתוך הבית או העסק שלכם, לא אחת בשעות שאין אף אחד, יש חשיבות רבה לבחירת חברה אמינה ומומלצת שתוכלו לקבל עליה המלצות מחברים, מכרים או בני משפחה, או לחילופין מפורומים ואתרים ברשת. כמו כן, ניתן לבקש מחברות נבחרות לקבל הפניות ללקוחות שלהן לשם קבלת עוד המלצות וחוות דעת.

ציוד וחומרי ניקיון

יש לדעת כי חברות ניקיון עובדות עם סוגים שונים של מכשור, ציוד וחומרים עבור עבודות הניקיון, הנבדלים אחד מהשני באיכותם. לכן, חשוב לבחור בחברה העובדת עם ציוד מתקדם וחדשני ועם חומרי ניקיון איכותיים, נושאי תו תקן שאינם מזיקים לסביבה.

סוג והיקף השירותים מסופקים

חברות ניקיון בקריות ובחיפה נבדלות אחת מהשנייה גם בסוג והיקף השירותים המסופקים. כך למשל, יש חברות קטנות המתמקדות בשירות אחד כמו ניקיון בתים ואו משרדים. מנגד, יש חברות גדולות כמו Diamond המספקות מגוון רחב של שירותים שונים כמו פוליש, הדברה, הדברה ירוקה, ניקיון אחרי הצפות, ניקיון אחרי שיפוץ, אחזקת בניינים ועוד.

זמינות וגמישות

גורם מהותי נוסף בבחירת חברת ניקיונות הינו מידת הזמינות והגמישות שלה. במרבית המקרים שירותיהן של חברות ניקיון מסופקים סביב השעון, בין אם כשירות בשעות הבוקר, הצהרים, הערב ואף בלילה. יחד עם זאת, יש חברות העובדות עם כוח אדם מוגבל ואינן יכולות לספק שירות בכל מועד מבוקש. לכן חשוב לבחור בחברה זמינה, המעניקה שירותי ניקיון בשעות שנוחות לכם ולא בשעות שנוחות לה. כמו כן, עדיף שחברה זו תהיה גמישה דייה לספק שירותים במועדים חריגים מהתחייבותה השוטפת.

פגישת היכרות

גם אם קיבלתם הרבה המלצות וחוות דעת חיוביות אודות חברת ניקיון באזור חיפה והקריות, עדיין לא כדאי לוותר על פגישת היכרות עם נציגיה. בפגישה זו תוכלו גם לקבל מידע מעמיק יותר על סוג השירותים, ציוד וחומרים שעושים בהם שימוש, וגם תוכלו לראות רישיונות ואישורים לעבודה בתחום. כמו כן, תוכלו להתרשם מרצינות בית העסק, אמינותו, התקשורת שלכם איתו, רמת זמינות ויכולת להגיע לשביעות רצון עבור השירותים שיספקו לכם.

חברה נושאת רישיונות ואישורים

בעת פגישת היכרות חשוב שיציגו בפניכם רישיונות לעבודה בתחום מגורם מוסמך, וזאת לצד כל אישור וביטוח רלוונטי נוסף. כך למשל, חברות ניקיון מחויבות לבטח את העובדים שלהן בביטוח צד ג'. בנוסף, אם החברה מעסיקה עובדים זרים יש לוודא כי העסקתם חוקית. כמו כן כדאי לוודא שעובדי החברה מקבלים שכר הולם כנדרש בחוק, אחרת אתם בעצמכם תעברו על החוק ותהיו שותפים לדבר עבירה.

עלות שירותי הניקיון

בעת בחינת שירותי ניקיון יש לערוך כמובן גם השוואת מחירים בין החברות השונות. כמו כן, יש לבקש מחברות נבחרות הצעת מחיר מסודרת המפרטת את עלות כל השירותים המבוקשים ממנה.

חתימה על חוזה

לאחר שמצאתם חברת ניקיון איכותית ומומלצת, העונה על כל הצרכים שלכם, חשוב שתחתמו עימה על הסכם עבודה מסודר. הסכם זה מהווה חוזה קביל בחוק שיעמוד לצדכם במקרה של אי עמידה בדרישות העבודה שסוכמו מראש. בחוזה נדרשים להיות מפורטים סוג והיקף העבודות המבוקשות וכן העלויות עבורן.

Call Now Button