שירותי ניקיון בחדרה בהתאמה אישית

מחפשים שירותי ניקיון בחדרה המתאימים במדויק לצרכים שלכם? יש מספר חברות רציניות באזור כמו החברה המובילה יהלום – ניקיון ופוליש, המספקות שירותי ניקיון ברמה גבוהה ביותר של התאמה אישית עבור צרכיהם של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

לכל אחד יש סטנדרטים אחרים של ניקיון

כשכזה מגיע לניקיון לכל אחד מאתנו יש הגדרות, הרגלים וסטנדרטים שונים. כך למשל, יש מי שמבחנתו טאטוא של רצפות מידי יום ושטיפת בית או משרד פעם בשבוע מספיקים בהחלט. עבור אחרים בית או משרד אינו נקי אם לא שוטפים אותו כל יום. כמו כן, לכל אחד יש רשימה שונה של מטלות ניקיון שיש לבצע בכל פעם שמנקים את הבית. כך למשל, יש מי שחשוב להם להבריק חלונות ולאחרים מהותי לנקות אבק מעל למשקופים וגופי תאורה, ולאחרים כל פעולות ניקוי אלו מהותיות. גם התדירות של ביצוע המטלות משתנה, למשל, יש מי שרוצה לשאוב אבק כל יום ואחרים מסתפקים בשאיבת אבק פעם בשבוע או שבועיים. לצרכים אלו ונוספים לחברות ניקיון בחדרה יש מענה מדויק ואיכותי. כל הזמנת עבודה מבוצעת בהתאמה מלאה לצרכים שפורטו על ידי הלקוח, ומחולקים למטלות קבועות ומטלות שיש לבצען מידי פעם.

לכל אחד יש צורך בהיקף שונה של שירותי ניקיון

גם היקף ותדירות עבודות הניקיון משתנים בין כל מבקש שירות. כך למשל, יש מי שמבקש חברת ניקיון בחדרה על בסיס יומי ואילו אחרים מבקשים שירות זה על בסיס דו שבועי, שבועי ואו פעם בחודש. שוני זה בהיקף ותדירות צורכי הניקיון נובע מרמת התבססות הלקוח על שירותי הניקיון. כך למשל, יש כאלו הנדרשים לשירותי ניקיון המשלימים את עבודות הניקיון שהם מבצעים בעצמם, בעוד שאחרים מסתמכים לחלוטין על עבודות ניקיון של חברה מקצועית. כמו כן, היקף וסוג פעולות הניקיון משתנים בהתאם למאפייני המקום ולמהירות שבה הוא מתלכלך. כך למשל, בתים ומשרדים שעוברים בהם הרבה אנשים סובלים מהרבה יותר אבק ולכלוך. בנוסף, בתים הסמוכים לים נוטים לצבור הרבה יותר חול ומלח, ומשפחה עם ילדים קטנים נוטה לרוב לרמה גבוהה יותר של בלגן ולכלוך. יש עוד רשימה ארוכה של גורמים המשפיעים על רמת וסוג הלכלוך בבית או במשרד. כפועל יוצא מכך, חברת ניקיון בחדרה שהינה מקצועית ורצינית תספק ללקוחותיה פתרונות ניקיון העונים במדויק על הצרכים שלהם מבחינת מאפייני הניקיון, היקפם ותדירותם.

שלל סוגי עבודות ניקיון שוטפות

על ידי הזמנתה של חברה מקצועית ורצינית בחדרה תוכלו לבחור במאפייני, סוג ותדירות עבודות הניקיון הנחוצות לכם. כך למשל, עבודות ניקיון שוטפות כוללות בין היתר ניקוי ושטיפת רצפות, ניקוי אבק מקירות, דלתות, מדפים, גופי תאורה ורהיטים, ניקוי חדרי שירותים, כיורים, מקלחות, אמבטיות ואסלות, ניקוי חדרי שינה, מרפסות, חדרי ילדים, מזווה, מטבח וחדרי עבודה, וכן הברקת חלונות ומראות, ניקוי מעקות, ידיות, ריקון פחי אשפה והחלפת שקיות, ניקוי מחשבים ומסכים, שאיבת אבק, הסרת קורי עכביש ועוד.

עבודות ניקוי מיוחדות בהתאמה אישית

מלבד עבודות ניקיון שוטפות, חברות מקצועיות באזור חדרה מספקות גם עבודות ניקיון מיוחדות וחד פעמיות בהתאמה מלאה למאפייני העבודה וצורכי הלקוח. ההתאמה ניכרת בהיקף וסוג העבודה שיכולה להיות בהיקף מלא או חלקי. לא אחת חברות ניקיון מציעות ללקוחותיהן חבילות מוזלות עבור עבודות מיוחדות המשלבות גם עבודות ניקיון סטנדרטיות. בין היתר עבודות ניקוי משלימות ומיוחדות כוללות:

  • פוליש – חברת פוליש בחדרה הפועלת גם בתחום הניקיון ומספקת שירות אישי ללקוחותיה, תתאים את סוג הפוליש לסוג הריצוף ומצבו וצרכי הלקוח.
  • הדברה – חברת הדברה בחדרה המבצעת גם עבודות ניקיון, תבחן את סוג המזיק והיקף התפשטותו ותבחר בשיטת ההדברה הטובה ביותר, המתאימה גם למאפייני המבנה וצרכי דייריו.
  • ניקוי שטיחים – חברה מקצועית המספקת שירותי ניקוי שטיחים תבחן את סוג השטיח ומצבו ואת סוג הכתמים והלכלוך מהם הוא סובל. על פי נתונים אלו תיבחר שיטת ניקוי המתאימה ביותר שתבטיח את שלמות הפריט וניקיונו.
  • ניקוי ספות, כורסאות וריפודים – יש גם חברות ניקיון המספקות שירות משלים של ניקוי ספות, כורסאות ומזרנים בהתאמה אישית מלאה למאפייני הפריטים, מצבם וסוג ההכתמה והלכלוך שיש בהם.
  • צביעת בתים – עבודות צביעה של קירות, דלתות ורהיטים מוצעות על ידי חברות ניקיון בכל היקף מבוקש, בין אם עבור קיר אחד או כל הבית. כמו כן ניתן לקבלם עם חבילה משתלמת הכוללת ניקוי של הדירה בסיום עבודות הצביעה.
  • ניקיון אחרי שיפוץ – ניקיון אחרי שיפוץ בהתאמה אישית יבחן את המאפיינים הספציפיים של השיפוץ ומאפייני וכמות הלכלוך והכתמים שהותיר אחריו. על סמך נתונים אלו תוכתב תוכנית עבודה יעילה ומהירה שתבטיח קבלת תוצאות כמה שיותר טובות, ללא אף נזק, שיענו במדויק לצרכי בעלי הנכס.
  • ניקיון לפני מעבר – לפני שעוברים לבית או משרד חדש, חברת ניקיון מקצועית תבחן את נתוני המקום החדש וצרכי הניקיון שלו ושל דייריו. בסיום ההליך יתקבל מרחב נקי ומצוחצח מוכן למגורים או עבודה.
  • ניקיון אחרי שריפה – שריפות גורמות נזקים כבדים המשתנים בכל מקרה בהתאם לממדי האסון. לכן עבודות ניקיון אחרי שריפה מסופקות על ידי גורם מקצועי בהתאמה מלאה למצב הבית וצרכי דייריו. הן יכולות להתחיל בניקוי נזקי שריפה ונזקים שנגרמו עקב כיבויה, להמשיך בשיקום נזקי מבנה וצביעת החלל, ולהסתיים בניקוי החלל והכנתו למגורים.
  • שאיבת הצפות – כמו שריפות גם הצפות משתנות במידת וסוג הנזק שהן גרמו, וכך גם משתנות העבודות הנדרשות עבורן והיקפן. עבודות אלו מתחילות בשאיבת המים וממשיכות לסילוק ריהוט הרוס ושיקום מבנה, שטיחים ורהיטים, ועד לניקיון מלא של הבית הכנתו למגורים.

 

 

Call Now Button