חברת ניקיון באשדוד – מקצועית ומומלצת

יש הרבה חברות המספקות שירותי ניקיון באשדוד. יחד עם זאת, חברות אלו אינן אחידות באיכותן ורמתן ולכן חשוב לבחור בחברה מוכרת, מקצועית ומומלצת כמו חברת יהלום ניקיון ופוליש, המספקת מגוון רחב של שירותים לטובת תושבי ועסקי אשדוד. לפניכם רשימה של עצות וקריטריונים אשר יסייעו לכם באיתור חברת ניקיון באשדוד שהינה מקצועית ומומלצת.

מי צריך שירותי ניקיון?

לפני שנפרט אודות חברות מומלצות בתחום הניקיון יש להבין מי בכלל צריך שירותים אלו. למעשה, שירותי ניקיון מקצועיים נדרשים בימנו על ידי גורמים רבים באשדוד הכוללים בין היתר:

 • משקי בית – יכולים להיות בעלי נכסים או שוכרים של דירות, בתים, וילות, פנטהאוזים, דירות גן ועוד. אנשים אלו נדרשים למגוון שירותי ניקיון בין אם על בסיס קובע ושוטף ובין אם עבור שירותים חד פעמיים ומיוחדים כמו ניקיון אחרי שיפוץ, לפני מעבר, שירותי חברת פוליש באשדוד, שירותי הדברה ועוד.
 • ועדי בתים באשדוד – נדרשים לשירותי ניקיון עבור המרחב הציבורי של הבניין לרבות לובי, חדרי מדרגות, מעלית ועוד, עבור שטיפת רצפות, ניקוי אבק, הברקת חלונות, ניקוי מעקות וגפי תאורה ועוד. כמו כן, חברות ניקיון רבות מספקות שירותים משלימים הכוללים את כל צרכי אחזקת המבנה לרבות טיפוח גינה, תחזוקת מערכות הבניין, גביית מיסי ועד וכדומה.
 • מכירת והשכרת דירות – למעוניינים למכור או להשכיר נכס באשדוד חשוב שהנכס יהיה נקי, מסודר ומצוחצח וכך ישפר את הרושם שהוא יוצר בקרב שוכרים או רוכשים פוטנציאלים הבאים לראותו.
 • משרדים – משרדים באשדוד בתחומים שונים נדרשים לשירותי ניקיון קבועים ומשלימים ברמה מקצועית גבוהה ועם הכרות עם ציוד קצה רגיש. בין היתר שירותים אלו נדרשים במשרדים של בעלי מקצועות חופשיים, משרדי פרסום, משרדי חברות הייטק ועוד.
 • מוסדות ציבור – מוסדות רבים באשדוד כמו בתי חינוך ומרפאות נדרשים אף הם לשירותי ניקיון מקצועיים ברמה גבוהה של ניקיון וסנטריה.
 • חנויות – גם בעלי חנויות באשדוד נדרשים לשירותי ניקיון מקצועיים אשר יודעים ליצור סביבה נקייה ונעימה מבלי לפגוע בסחורה שבמקום.

מאפייניה של חברת ניקיון מומלצת

בכדי לאתר חברת ניקיון מומלצת באשדוד וסביבתה, יש להבין תחילה מהם הפרמטרים ההופכים חברה למקצועית, איכותית ומבוקשת:

 • חברה מנוסה – ניסיון הינו בעל ערך רב בעולם הניקיון בהעניקו ידע נרחב ומעמיק למנהלי החברה בישומן היעיל והמוצלח של שיטות עבודה שונות. זאת לצד ניהול מערך מורכב של עובדים וציוד ומתן שירות לקוחות איכותי, זמין, אדיב ומהיר.
 • צוות איכותי – הגורם האנושי הינו ללא ספק אחד הפרמטרים הבסיסיים המאפיינים חברות ניקיון מומלצות באשדוד. חברה שכזו תדאג לאתר כוח אדם איכותי, אמין ובעל כישורים מתאימים, אותו היא תכשיר לעבודה בתחום, תדריך אודות אתיקה במקום העבודה והתמודדות עם מצבים שונים. כמו כן החברה תפקח באופן הדוק אחר עבודות אנשיה בשטח. מעבר לכך חברה מומלצת תעסיק עובדים בהתאם לדרישות החוק עם תנאי שכר ותעסוקה נאותים ומתגמחים, ועם ביטוח צד ג' למקרים של תאונות בעבודה.
 • ציוד וחומרים איכותיים – חברת ניקיון מומלצת באשדוד מחזיקה במכשור וציוד איכותי ומתקדם המבטיח את איכות עבודות הניקוי השונות. בנוסף היא גם תדאג לרכוש חומרי ניקיון איכותיים, נושאי תו תקן המציגים מצד אחד יכולות ניקוי גבוהות ומצד שני הינן בטוחות לשימוש ולא מזיקות לסביבה ולאדם.
 • קנה מידה של החברה – יש לדעת כי ככול שחברת ניקיון יותר גדולה כך היא יכולה לספק מענה יותר מדויק ומקיף לצרכי לקוחותיה. כך למשל, חברה גדולה יכולה לספק באופן מיידי גיבוי לעובדים קבועים שמסיבה זו או אחרת אינם יכולים להגיע במועד שנקבע עבורם. כמו כן חברה גדולה מציגה רמה גבוהה של גמישות למענה מיידי לצרכים מיוחדים, למשל שינוי יום או שעת הניקיון, או תגבור צוות עובדי הניקיון.
 • שירותים משלימים – חברה איכותית, גדולה ומנוסה מספקת גם קשת רחבה של שירותים משלימים. כך למשל, אם אתם מחפשים חברת פוליש באשדוד או חברת הדברה באשדוד, חברת ניקיון גדולה ומומלצת לא אחת תספק גם שירותים אלו. בנוסף לכך, חברות מומלצות מספקות עוד מגוון שירותים משלימים כמו ניקיון לפני מעבר דירה או משרד, ניקיון אחרי שיפוץ, שאיבת הצפות וניקיון אחרי שריפה, וכן ניקוי של שטיחים, ספות, כורסאות וריפודים.
 • שירות לקוחות – חברה מומלצת תספק ללקוחותיה השונים שירות סביב השעון, עם מענה אדיב ופתרונות מתאימים לכל צורך ובעיה.
 • רישיונות וביטוחים – חברה מומלצת בתחום הניקיון נדרשת בכל הרישיונות, האישורים והביטוחים הנחוצים לעבודה בתחום.
 •  מחירים – חברת ניקיון מומלצת הינה כזו המציעה ללקוחותיה מחירים הוגנים המותאמים אישית למאפייני עבודה נדרשים. יחד עם זאת, יש לזכור כי במידה והחברה מציעה את שירותיה במחיר הרבה יותר זול מהמקובל בשוק, יתכן בהחלט והדבר בא על חשבון איכות הציוד והחומרים ועל חשבון שכרם של העובדים ותנאי העסקתם.

איתור חברת ניקיון מומלצת

לאחר שהבנתם את המאפיינים הבסיסיים של חברות ניקיון מומלצת בעיר אשדוד, לפניכם מספר עצות שיסייעו לכם לאתר חברה שכזו:

 • המלצות של חברים ומכרים – כמו בהרבה תחומים אחרים, התחילו לשאול אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם אודות חברת ניקיון מומלצת בעיר, שהם עבדו עימה והיו מרוצים משירותיה. דאגו לתחקר אנשים אלו אודות אופי החברה ומאפייני השירות שלה ולראות אם הם מתאימים לכם. כך למשל, המלצה על חברה לניקוי בתים לאו דווקא מעידה על יכולתה להתמודד בהצלחה עם ניקיונם של משרדים.
 • המלצות ברשת – מקור נוסף לקבלת המלצות אודות חברות ניקיון באשדוד הינה כמובן רשת האינטרנט. היכנסו לאתרים, פורומים ופורטלים רלוונטיים ואמינים וחפשו כמה שיותר מידע אודות החברה שעימה אתם מתכננים לעובד.
 • התרשמות מאתר החברה – בימנו כל חברת ניקיון רצינית מחזיקה באתר. היכנסו אליו והתרשמו משירותיה, חזונה וניסיונה בתחום.
 • פגישת היכרות – טרם חתימה על חוזה, כדאי להיפגש עם נציגי החברה להתרשם ממידת רצינותם וכישוריהם ולבקש שיציגו בפניכם אישורים וביטוחים רלוונטיים.
 • לקוחות של החברה – בקשו מחברת הניקיון שמות וטלפונים של לקוחות כיום ובעבר, שוחחו עם כמה מהם והתרשמו מחוות הדעת שיש להם אודות החברה ושירותיה השונים.
Call Now Button