שרותי הדברה ירוקה - ההדברה מבוצעת ע"י חומרים טבעיים בלבד

הדברה ירוקה

מה היא הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה משמעותה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, בד"כ מצמחים, על מנת להסיר את איום המזיקים. הדברה טבעית או אורגנית, אינה מזיקה לבריאותם של השוהים בחדר או בבעלי חיים ובנוסף שומרת על הסביבה.

מה קורה בעולם מתחום ההדברה הירוקה?

המגמה העולמית כיום בקרב משקי הבית והעסקים הינה מעבר להדברה ירוקה טבעית ואורגנית. הדברה ירוקה אינה פוגעת בבני האדם ובחיות המחמד שלהם מאחר ומדובר בחומרים טבעיים המצויים בעולם הצומח.

הדברה ירוקה

מחפשים חברת הדברה ירוקה מקצועית, אמינה ומומלצת? כדאי שתכירו את חברת Diamond ניקיון ופוליש, המספקת ללקוחותיה שירותי הדברה ירוקים מתקדמים, טבעיים ובטוחים. אלו שירותים ידידותיים לאדם ולסביבה, המבוצעים על ידי צוות מיומן עם ציוד וחומרים איכותיים נושאי תו תקן. ואם לא די בכך, החברה מציעה ללקוחותיה עבור שירותי הדברה ירוקה מחיר משתלם והוגן במיוחד.

חשיבותה של הדברה ירוקה

בעשור השני של שנות האלפיים, המודעות לאיכות ושמירת הסביבה רק מתגברת וניכרת בתחומים רבים ושונים בחיינו. בין היתר היא גם התפשטה לכל הקשור להדברה ויותר חברות בארץ ובעולם מציעים ללקוחותיהן שירותי הדברה ירוקה אפקטיביים, איכותיים ובטוחים לסביבה. בעבר שיטות הדברה התבססו רבות על חומרים כימיים מאוד חזקים המשמידים כל דבר העומד בדרכם, לרבות צמחייה וחיות אחרות, וכן מזהמים את הקרקע, המים והאוויר.  למרבה המזל כיום פני הדברים משתנים. המודעות של אנשים לשמירה על איכות הסביבה העלתה את הביקוש לחומרים שאינם פוגעים ומזיקים לה. גם הרשויות התגייסו למשימה וחומרי הדברה כימיים רבים הוצאו מהחוק בגין היותם מזיקים לאדם וסביבתו.

מגוון שיטות של הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מבוססת על מגוון שיטות טבעיות הממוקדות בפתרון בעיות מזיקים ספציפיות, להבדיל משיטות ישנות יותר אשר התבססו על חומרים כימיים מאוד חזקים ואשר התאימו להשמדת סוגים רבים של מזיקים לצד פגיעה בסביבתם. כך למשל, יש שיטות של הדברה ירוקה שכלל אינן משמידות את המזיק אלא דוחות אותו וגורמות לו להתרחק ממרחב הבית, למשל על ידי ריחות וטעמים לא נעימים ואף על ידי תדרים אלקטרוניים שונים. כמו כן, יש מקרים בהם מציבים מלכודות ומרחיקים את המזיקים מהמקום לסביבתם הטבעית בה הם לא מפריעים. מעבר לכך, בהדברה ירוקה נעשה שימוש בחומרים טבעיים שונים, המשמידים סוגים ספציפיים של מזיקים. את שיטות ההדברה בוחר הצוות המיומן שלנו בהתאם לסוג המזיק, מידת התפשטותו ומאפייני המבנה שאליו הוא פלש.

שירותי הדברה למגוון צרכים

חברתנו מספקת שירותים של הדברה טבעית וירוקה עבור מגוון צרכים ולקוחות. בין היתר שירות זה מיועד עבור לקוחות פרטיים לדירות ובתים. כמו כן, הוא מיועד עבור לקוחות עסקיים למשרדים, מחסנים ובתי מלאכה, וגם ללקוחות מוסדיים כמו מוסדות חינוך ובריאות.

 

המציאות שלכם

לא מעט פעמים מצאתם את עצמכם מוותרים על ריסוס בשל המצאות תינוק זוחל בבית מפאת העובדה שהוא עלול להכניס לפיו חפץ שנגע בחומר ריסוס או בכלל, נגע ישירות ברצפה שעברה ריסוס.

היתרונות

חומרי הדברה ירוקה אינם מזיקים ואינם מצריכים להיעדר מהבית בעת הריסוס. אפילו המרסס עצמו אינו נדרש ללבוש מיגון כאשר הינו מרסס. החומר מותיר ריחות נעימים מן הטבע.

החומר אפקטיבי מאוד מצד אחד ומצד שני גם אינו מזיק לסביבה מאחר ואינו מרעיל את מאגרי מי התהום למשל.

Diamond מבצעים הדברה ירוקה וטבעית כשרות משלים נוסף לכל משימת ניקיון שתזמינו. פנו אלינו כעת להצעת מחיר.

small-22X22-diamond ללא סיכון לתינוקות
small-22X22-diamond נטול ריחות רעים
small-22X22-diamond אינו מותיר שאריות וכתמים על הרצפה

small-22X22-diamond אינה רעילה לבני אדם
small-22X22-diamond אינה רעילה לחיות מחמד
small-22X22-diamond ידידותית לסביבה

שרותי הדברה ירוקה

התקשרו כעת:

050-9222-392

אנו מגיעים לכל מקום בארץ
Diamond-Polish

[whatsapp]

Call Now Button